X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Czy isc do lekarza?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ninka92 Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 19 marca 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomocy, juz sama nie wiem :( Dzis 39 dzień cyklu a okresu nie widać, nie mam żadnych objawów ciązowych, wczoraj po południu robiłam test, negatywny. Miałam dużo stresu w ttym miesiącu, w dodatku chorowałam na grypę. Niżej przedstawiam mój wykres. Podobno jeśli okres długo się spóźnia to należy iść do lekarza żeby sztucznie wywołać miesiączkę, czy coś w tym stylu. Martwię się również że mogę mieć jakieś zmian hormonalne, nie miałam ani skoku temp, ani śluzu płodnego (tylko w dni które piłam syrop rozrzedzający wydzielinę kiedy byłam chora), iść do ginekologa z tym?
    6211bb4cf887014b8897a4545aa248b5.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2014, 12:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój cykl w czasie przeziębienia trwał 51 dni i jak w końcu umówiłam się na wizytę do lekarza to ta @ przyszła sama. Radziłabym Ci poczekać jeszcze z 4 dni i się uspokoić a jak nic to nie da to wizyta.

  • Bikini31 Ekspertka
    Postów: 202 81

    Wysłany: 19 marca 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczekaj sobie spokojnie :) miewam również długie cykle i takie po 52 dni bez okresu i objawów ciąży...
    kiedyś gin mi mówił, żebym brała luteine na wywołanie jak mija 45 dzień i nic, azazwyczaj już po 2 tabletkach okres się pojawiał.

    05.2013 rok pierwsze poronienie :(
    10.2015 HSG, jajniki drożne
    02.2016 rok ciąża biochemiczna
    I IUI 28.09.2016 :(
    II IUI 31.10.2016 :(
    starania od 2012 roku, PCOS, Hashimoto
    dalej czekamy...
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 19 marca 2014, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj. Cykle bezowulacyjne zwykle są długie, u mnie zdarzają się i po 46 dni, a na wywoływanie dostaje dopiero jak przekroczę 50.

    48f411ed51.png
  • Ninka92 Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 19 marca 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za uspokojenie :)uzbrajam sie w cierpliwosc ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2014, 17:18

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ