X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

czy jest nadzieja ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ktorym sie udalo, prosze ocencie moje szanse, podobienstwa w wykresach itp.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
      i.png  
    Czy mialyscie podobne objawy, temperature itd ?
    Dodam ze moj brzuch jest dziwnie wzdety i od czasu do czasu pobolewaja mnie jajniki. Wiem ze na testowanie jest jeszcze za wczesnie. Ale nie moge sie juz doczekac wyniku :)

  • Efa24 Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, na test jest za wcześnie. Niestety ja jestem na tym samym etapie co Ty i nie wytrzymałam. Zrobiłam test. Negatywny wynik, aż razi w oczy :P.. Głupia, niecierpliwa ja :D

    mySzqa lubi tę wiadomość

    c55f3e3kw014menp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, ja tez sie nie moge juz doczekac :) ale testu jeszcze nie kupilam a apteki omijam szerokim lukiem hihi. Mam zamiar testowac 15 bo 16 ide na wesele, wiec moze cos juz wyjdzie tp bedzie moj 27 dc a xykle mam 28~29 dniowe. Jak myslicie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale zaczynam sie martwic bo tobie dosyc szybko wzrasta temp. A mi nie :( trzymam kciuki za Ciebie!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MySzqa poki co masz dobra temperature, niemniej jezeli jest ok w organizmie to duza mozliwosc ciazy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co moze oznaczac jasno brazowy sluz 4 dni przed terminem @? Trwalo to niecaly dzien pozniej znowu zrobil sie kremowy,bialy. Nie mam bolow podbrzusza jak na okres.

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze plamienie implantacyjne ale nie jestem pewna;/ trzymam kciuki:-)

    surreal95 lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam dzisiaj test i wyszly II ! Tylko ze jedna jest bladsza, ale widac ja nie trzeba patrzec pod swiatlo ani nic, taki wynik tez sie liczy ?

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez sie liczy za kilka dni krecha bedzie ciemniejsza:-) gratuluje ibzycze duzo zdrowka dla Was;*


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liczy się, gratuluję!

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ