Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów czy pózniejsza owulacja opóznia okres?
Odpowiedz

czy pózniejsza owulacja opóznia okres?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nejsi88 Koleżanka
  Postów: 81 5

  Wysłany: 31 lipca 2014, 10:46

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witajcie ekspertki i nowicjuszki:)zazwyczaj ov wyznaczała mi owulacje na 13-14 dzień,przy cyklach najdłuższych 31 dni.W tym cyklu ovulka,biorąc pod uwagę temperatury była dopiero 18 dnia.Czy w takim wypadku i okres przesuwa mi się o te parę dni??.Faza lutealną zazwyczaj mam 14-16 dni .Dziękuej za odpowiedzi. 9d6c5752712801254dabdbd2585f37d7.png

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2014, 10:47

  5 tydzień ciąży:)jeszcze nie poznałam,ale się zakochałam:)
 • Wonderwall Ekspertka
  Postów: 208 124

  Wysłany: 31 lipca 2014, 11:35

  Cytuj  /     /  Zgłoś

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 23:51

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego