X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów czy przede mna bedzie owulacja, lub czy moze jestem juz po?
Odpowiedz

czy przede mna bedzie owulacja, lub czy moze jestem juz po?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Hollywood Rose Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2015, 13:18

    w57vrjjgxfn4as1m.png
  • Kasiaczkowa Przyjaciółka
    Postów: 104 38

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! A możesz udostępnić nowy wykres? Jak wchodzę w ten z wiadomości to wyświetla mi sie poprzedni z koncówki listopada

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaki dzis mialas sluz? Bo nie zaznaczylas jeszcze;) wydaje sie ze wlasnie masz owu. No ktory dzien dokladnie to nik nie powie ale Of Ci moze wyznaczyc jutro juz kreske kiedy byla jak bedzie sie utrzymywac wysoka temp.

  • Hollywood Rose Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2015, 13:18

    w57vrjjgxfn4as1m.png
  • Hollywood Rose Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2015, 13:18

    w57vrjjgxfn4as1m.png
  • Kasiaczkowa Przyjaciółka
    Postów: 104 38

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byc może zaznaczyłaś coś np. ból owulacyjny i OF zaznaczył linią przerywaną. Znalazłam coś takiego: "Może się zdarzyć, że OvuFriend zaznaczy na Twoim wykresie owulację linią przerywaną (owulacja niepotwierdzona) co oznacza, że niedostateczna ilość wskaźników potwierdziła jej wystąpienie lub wystąpił czynnik który zakłócił tę interpretację. Na przykład, pomimo odnotowania skoku temperatury, wystąpiła niepłodna pozycja szyjki macicy lub negatywny test owulacyjny. W takiej sytuacji OvuFriend może podejrzewać, że owulacja wystąpiła (temperatura na to wskazuje), ale nie może jej potwierdzić (inne czynniki zaprzeczają tej interpretacji)"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaznaczylas bol owulacyjny pozniej niz of wyznaczyl owulacje i dlatego zrobila sie przerywana. Tym sie nie przejmuj;) wycgodzi na to ze mamy tak samo owulacje i 3 dzien po wedlug Of ;) Powodzenia;)

  • Hollywood Rose Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2015, 13:19

    w57vrjjgxfn4as1m.png
  • paola1205 Koleżanka
    Postów: 87 14

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co powiecie o mnie? Owu już byla czy jeszcze nie? Dodatkowo załączam zdjęcie testów owu, ktore moim zdaniem sa od 3 dni pozytywne.


    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fa51a454ddaf54ba.html

    km5stv73b57ghe1m.png
  • Kasiaczkowa Przyjaciółka
    Postów: 104 38

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paola testy faktycznie pozytywne, u mnie było ich aż kilka po sobie wiec nie marnujcie czasu tylko jak najwiecej staranek! Sprawdzaj tez regularnie śluz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2014, 17:02

  • paola1205 Koleżanka
    Postów: 87 14

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj facet jutro rano wyjezdza wiec chcialam sie dowiedziec czy te serduszkowania beda wystarczajace:-)

    km5stv73b57ghe1m.png
  • Kasiaczkowa Przyjaciółka
    Postów: 104 38

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do komórki dociera 1 z milionów wiec jeszcze dziś wieczorem i rano dajcie czadu i trzymam kciuki by sie udało !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inesska jasne:) a mi cos wyskoczy ze chcesz mnie dodac? Bo tego to niewiem ;p pewnie mam potwierdzic albo cos;D

  • Hollywood Rose Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwcia okazuje sie ze Ty juz jestes moja przyjaciolka :-)

    w57vrjjgxfn4as1m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie mam zadnego zaproszenia ani nic..

  • Hollywood Rose Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobacz teraz?

    w57vrjjgxfn4as1m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz przyjelam;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ