X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów czy zagnieżdżenie występuje przed czy po spadku temp.?
Odpowiedz

czy zagnieżdżenie występuje przed czy po spadku temp.?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • gosska Przyjaciółka
    Postów: 86 21

    Wysłany: 21 marca 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak się zastanawiam czy ten tajemniczy dołek implantacyjny jest wynikiem ...czy zapowiada zbliżającą sie implantacje (może organizm szykuje sie na nieodrzucenie wszczepiajacego sie kropka... a może jednak obniżenie tempki jest juz odpowiedzią oranizmu) ZNAK ZAPYTANIA :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2015, 12:45

    mini-graphics-aliens-and-space-872204.gif
  • lobelia Koleżanka
    Postów: 35 6

    Wysłany: 24 marca 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi spadła temp.mam nadzieje że to implantacja bo okropnie boli mnie prawa strona macicy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2015, 19:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie ciekawe pytanie, u mnie po spadku dzis troszke skoczylo, i brzuch juz jak na @ boli, co ciekawsze bo mnie w trakcie @ nie boli.

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam, że spadek tempki jest wynikiem implantacji. Spada ona wtedy gdy następuje zagnieżdżenie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2015, 16:46

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • kasiakasia11 Autorytet
    Postów: 1313 431

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ze swojej obserwacji w cyklu, w którym zaszalam.
    Miałam mrowienie w podbuszu, tak jakby coś mi sie wgryzało w macicię dokladnie w dniu najniżej temperatuey fazy lulealnej. U mnie nie był to nagły spadek temp tylko kilka dni pod rząd, aż pod kreskę poziomą i potem tez kilka dni rosła.
    Dodam, że temperatura nie zasugerowała mi mrowienia, bo po wyznaczeniu przez system owulacji, mąż mi spisywał temeratury i naniosłam je dopiero w dniu spodziewanej miesiączki.

    syn (HLHS) 24.07.14 - 03.09.14
    córka 10.12.15
    syn 28.08.17


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pytanko... Jestem 6 dni przed @. Mam 29 dniowe cykle. Przedwczoraj temP. 36.8 wczoraj 36.6 dziś 37.2 (rano) przed chwilą była 37.00 czy to coś może oznaczać?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ