X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Długi brak miesiaczki
Odpowiedz

Długi brak miesiaczki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam nie regularny cykl bardzo często ale teraz to już 21 dni się spóźnia robiłam test pokazuje 1 kreskę więc raczej nie to biorę tabletki euthyrox 25 czy to może mieć powód pomocy bo nie wiem co robić 😞

  • Edkaa Przyjaciółka
    Postów: 103 21

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 01:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Euthyrox sam w sobie nie wydłuża cyklu, a wręcz przeciwnie, obniża tsh i może się wręcz przyczynić do wyregulowania jeśli wcześniej były problemy. Z jakiego powodu bierzesz euthyrox ? Problemy z tarczyca często są powiązane z wysokim poziomem prolaktyny, co z kolei blokuje owulacje i wydłuża cykle (u osób z bardzo wysoka prolaktyna cykle 50+ dni nie są rzadkością). Musisz udać się do ginekologa który na pewno zleci badania hormonalne. Nie stresuj się, jeśli nic nie boli, nie plamisz itd to pewnie sprawka hormonów a te łatwo wyregulować :)

  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 30 grudnia 2020, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa653 wrote:
    Hej dziewczyny mam nie regularny cykl bardzo często ale teraz to już 21 dni się spóźnia robiłam test pokazuje 1 kreskę więc raczej nie to biorę tabletki euthyrox 25 czy to może mieć powód pomocy bo nie wiem co robić 😞

    ja biore euthyrox na obniżenie tsh i nie mam problemów z regularnoscia cyklu

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2020, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorę euthyrox od początku grudnia ponieważ lekarz wykrył hashimoto i te tsh mi obniżył bo robiłam ostatnio badanie ale nie mam w dalszym ciągu okresu

  • Lili93 Koleżanka
    Postów: 34 23

    Wysłany: 2 stycznia 2021, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u mnie dziś 43dc A zawsze ok 35. Pierwszy taki cykl od bardzo dawna :( 1 stycznia test negatywny. Czekam dalej...

    Co dziwne odkąd urodziłam w 2018 roku okres miałam jak w zegarku. Teraz 1 cs i taka obsuwa

    Elaa lubi tę wiadomość

    3i49y2v49c2b7dsr.png
  • Linka94 Ekspertka
    Postów: 164 69

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili93 wrote:
    Hej u mnie dziś 43dc A zawsze ok 35. Pierwszy taki cykl od bardzo dawna :( 1 stycznia test negatywny. Czekam dalej...

    Co dziwne odkąd urodziłam w 2018 roku okres miałam jak w zegarku. Teraz 1 cs i taka obsuwa
    Lila i jak u Ciebie? U mnie dziś 41 dc . Testy negatywne A objawy jak w ciąży.

  • Lili93 Koleżanka
    Postów: 34 23

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka94 wrote:
    Lila i jak u Ciebie? U mnie dziś 41 dc . Testy negatywne A objawy jak w ciąży.
    Hej. U mnie 66 dc i niby 12 dni po owulacji. Wejdź sobie w mój wykres to wszystko zobaczysz.

    3i49y2v49c2b7dsr.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ