X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Długi i nieregularny cykl a wykres
Odpowiedz

Długi i nieregularny cykl a wykres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mrulinka Przyjaciółka
    Postów: 96 43

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane dziewczyny. Już kilka dobrych miesięcy staramy się o dzidziusia i nic. Wcześniej nie przejmowaliśmy się tym odkładając poważne starania na później. Teraz jest już niepokój i czasem żal do samego siebie, że nie zaczęliśmy wcześniej poważnie przyglądać się sobie i starać intensywnie. Od jakichś 6 miesięcy zadaję sobie pytanie, czy aby ze mną jest wsio ok. Mój gin mówi że tak i uspokaja. A ja proszę was o interpretację wykresu. Moje cykle są nieregularne, przedostatnio dostałam okres w 21 dc, ostatnio w 37. Masakra. Co począć. Co radzicie. Bierzemy z mężem już chyba wszystko o czym wiemy na poprawę płodności, od ziół ojca sroki po INofolic i Fertimen.

    mrulinka
  • mrulinka Przyjaciółka
    Postów: 96 43

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ba43ea41f8f87519802acc9b39fe9fb6.png

    mrulinka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana a prolaktyne badalas??

  • mrulinka Przyjaciółka
    Postów: 96 43

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie badałam póki co, endokrynolog zlecił mi takie badanie i okaże się dopiero we wrześniu czy wysoka czy niska

    mrulinka
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ