X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Długie cykle, późna owulacja.
Odpowiedz

Długie cykle, późna owulacja.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KaaiaN Koleżanka
    Postów: 59 33

    Wysłany: 16 lutego 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Jestem tu nowa i nie mam jeszcze wykresu, ale od prawie roku prowadzę obserwacje w aplikacji ovu. Cykle mam ok 35 dniowe, mam niedoczynność tarczycy oraz Hashimoto, hormony wyrównane. Mamy już dwuletniego synka i staramy się o kolejne dziecko. Przy poerwszym dziecku udalo sie za drugim cyklem. Od kilku cykli zauwazylam, że w 14 dniu mam jednodniowe lekkie plamienie, śluz zabarwiony delikatnie krwia, natomiast skok temperatury jest z 20 na 21 dzień cyklu, śluz w tym czasie jest typowo płodny. Wczoraj zrobiłam test ciążowy i na początku była jedna kreska, po ok 2 minutach pojawiła się druga, a po kolejnych ok 2 minutach zniknęła... Miała tak któraś? Kupiłam wczoraj kolejny test i jedna kreska, a dzisiaj w 37 dniu mam już taki śluz podbarwiony na beżowo, leciutko jasno różowo. Zastanawia mnie czy w tym 14 dniu to może być plamienie owulacyjne? Bo jednak owulacja to przy skoku temperatury jest... Bardzo wdzięczna będę za odpowiedź :).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2018, 11:06

    l22nmg7ya3txjui0.png
  • patylka Przyjaciółka
    Postów: 113 29

    Wysłany: 16 lutego 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam cykle 38dniowe i owulacje mam 22/23 dc.
    Jeśli śluz płodny i skok temperatury miałaś 20 dc to plamienie owulacyjne w 14 dc raczej jest niemożliwe
    Zrób betę, nie bedziesz miała wątpliwości :-)

    Luty 2017 spermiogram 3 mln
    Kwiecień usunięcie żylaków powrózka
    10.06.2017 sonohsg -jajowody niedrożne
    13.06.2017 hydrotubacja
    13.11.2017 hsg jajowody drożne
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ