X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Dni płodne po owulacji
Odpowiedz

Dni płodne po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ania162 Znajoma
    Postów: 17 19

    Wysłany: 21 sierpnia 2020, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    od niedawna korzystam z aplikacji i obecnie wskazuje mi, że owulację miałam 15 sierpnia, a dni płodne 14 oraz 16,17 i 18... Czy to normalne, że wyznacza mi więcej dni płodnych po niż przed owulacja?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2020, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania162 wrote:
    Cześć,
    od niedawna korzystam z aplikacji i obecnie wskazuje mi, że owulację miałam 15 sierpnia, a dni płodne 14 oraz 16,17 i 18... Czy to normalne, że wyznacza mi więcej dni płodnych po niż przed owulacja?
    Tak to normalne ponieważ to zawsze jest podawane na plusie bo owulacja może się przesunąć :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ