X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Duphaston dawkowanie
Odpowiedz

Duphaston dawkowanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno któraś z was brała dupka, interesują mnie kobietki, które miały dawkę 2x1, żeby podtrzymać ewentualną ciążę w dniach od 16-25 dnia cyklu, moje pytanie brzmi czy on nie wywoływał u was miesiączki? Wczoraj miałam lekkie plamienia a dzisiaj już krwawienie, na ulotce pisze, że w dawkach 2x1 wywołuje miesiączkę i teraz się zastanawiam czy to przypadkiem nie ma ze sobą nic wspólnego..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2016, 22:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dupka sie bierze 3 dni po owulacji zeby ewnetualnie nie zablokowac.Dalej jak bierzesz 10 dni i dostalas w trakcie krwawienia sie robi test z krwi na ciaze, jak negatywny sie odstawia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulacja była w z Soboty na Niedziele potwierdzona USG, w Poniedziałek dostałam lekkiego krwawienia co kilka godzin. Lekarka kazała mi brać dupka od tego dnia, do 25 dnia cyklu, czyli przez 10 dni. We Wtorek krwawienie się nasiliło i trwa do dzisiaj, dzisiaj jest już mniej dlatego zastanawiam się czy dawka nie miała z tym nic wspólnego. Poczekam te kilka dni i zrobie betę :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ