X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Duphaston, owulacja.
Odpowiedz

Duphaston, owulacja.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kleosia34 Znajoma
    Postów: 21 25

    Wysłany: 8 lipca 2020, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Czy ktoś miał spadek temperatury zażywając duphaston?

    zosia_🙃 lubi tę wiadomość

    459cc4806749c83a4ba2ce63c5380a9e.png


    28.08.20 - 🍀⏸️ kreseczki
    28.08.20 - Beta hcG 332 mlU/ml
    31.08.20 - Beta HCG 1038 mlU/ml . Progesteron 14,7
    3.09.20 - Pęcherzyk 5-6 mm
    9.09.20 - Beta HCG 15992 mlU/ml . Progesteron 15.2
  • Karola347 Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 13 lipca 2020, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja tak miałam w pierwszym cyklu brania duphastonu. W drugim były już książkowe dwie fazy. Oprócz duphastonu biorę mioinozytol codziennie i myślę że u mnie to właśnie to pomogło. Powodzonka! 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2020, 22:32

    4773c4562f755da9ac5c7befadec3402.png

    PCOS
  • Anulka Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 19 lipca 2020, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak samo u mnie 2 miesiące po braniu duphastonu temperatura cały czas utrzymywała się 36,5. góra 36,6 dopiero w 3 cyklu temperatura pięknie i książkowo podniosła się po owulacji i utrzymuje się i to zaowocowało pięknymi dwoma kreskami na teście ciążowym☺Wytrwałość i powodzenia życzę😉

  • Karola347 Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 19 lipca 2020, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka gratulacje!

    Anulka lubi tę wiadomość

    4773c4562f755da9ac5c7befadec3402.png

    PCOS
  • Andzia91 Koleżanka
    Postów: 62 15

    Wysłany: 20 lipca 2020, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka wrote:
    Tak samo u mnie 2 miesiące po braniu duphastonu temperatura cały czas utrzymywała się 36,5. góra 36,6 dopiero w 3 cyklu temperatura pięknie i książkowo podniosła się po owulacji i utrzymuje się i to zaowocowało pięknymi dwoma kreskami na teście ciążowym☺Wytrwałość i powodzenia życzę😉

    Dajesz mi nadzieję bo ja od przyszłego cyklu będę zaczynać to brać i mam nadzieję że mi też pomoże 🙂

    Anulka lubi tę wiadomość

    21.03 dwie kreski na teście
    06.04 jest ❤
  • Anulka Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 20 lipca 2020, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia91 wrote:
    Dajesz mi nadzieję bo ja od przyszłego cyklu będę zaczynać to brać i mam nadzieję że mi też pomoże 🙂
    N

  • Anulka Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 20 lipca 2020, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wytwałośći wam życzę wiem łatwo się mówi przed duphostanem brałam zwykłą luteinę50 pod język przez 3 miesiące efekt był taki że cykl się wydłużał straszne bole. brzucha i koniec 3 cyklu miesiączki miesiączki brak Moja lekarka kazała odstawić kuteinę 50 i przepisała mi właśnie duphostan i dała 3 miesiące na spokojnie mamy działać i tu w 3 cyklu udało się gdzie ja miałam już zwątpione we wszystko☺Drogie przyszłe mamysie uda się i wam tylko na spokojnie każdy ma swój czas😉Pozdrawiam

  • zosia_🙃 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 20 lipca 2020, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny Ja jestem 2 cykl na duphastonie.
    Teraz zaczynam 3 cykl dziś po 34dc dostałam lekkiego krwawienia , a miałam już nadzieję bo ovufriend wyznaczył Mi owulkę akurat w taki dzień że serduszkowaliśmy z moim i dwa dni przed owulką w dzień i po jeden dzień . @ się Mi spózniala powinna być poprzedniej soboty przyszła dziś i to dosyć leniwie ,niewiem czy cykle wydłużyły się Mi po duphastonie czy to tak powinno być czy nie.
    Ale tak jak wiele dziewczyn mam nadzieje ,że dostałam duphaston póki co na 3 cykle - 13 sierpnia dowiem sie czy na dłużej . Chciałabym aby sie udało i tego też Wam życzę ❤

    Złociutka88
  • Karola347 Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 20 lipca 2020, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia u mnie to samo - trzeci cykl z duphastonem i jak się teraz nie uda to dalsze badania. U mnie w poprzednim cyklu duphaston zafundował mi takie skutki uboczne ze juz byłam pewna że się udało. Straszny ból piersi, mdłości i ciągle latanie do toalety. Po kilku dniach przeszło, temperatura spadła i przyszła @. Może ten cykl będzie dla nas szczęśliwy 🙂

    zosia_🙃 lubi tę wiadomość

    4773c4562f755da9ac5c7befadec3402.png

    PCOS
  • zosia_🙃 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 21 lipca 2020, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola347 wrote:
    Zosia u mnie to samo - trzeci cykl z duphastonem i jak się teraz nie uda to dalsze badania. U mnie w poprzednim cyklu duphaston zafundował mi takie skutki uboczne ze juz byłam pewna że się udało. Straszny ból piersi, mdłości i ciągle latanie do toalety. Po kilku dniach przeszło, temperatura spadła i przyszła @. Może ten cykl będzie dla nas szczęśliwy 🙂

    Trzymam kciuki za Ciebie i Siebie i całą reszte dziewczyn.Powiem ci , że ja tak miałam , że kuło Mnie w jajnikach , piersi pobolewały i też biegałam do toalety do tego @ się opóźniała zrobilam nawet test wyszedł negatywny . Stwierdzilam że albo się zabardzo nakręciłam i tylko się zawiodłam jedną kreską ,albo było za wcześnie .
    Chociaż wczoraj zaznaczyłam w ovufriend lekkie krwawienie bo przy wizytach w toalecie na papierze krew jest a tak na podpasce wcale , zero bólów brzucha , skurczy jak przy @zazwyczaj mam .
    Myślę , że mi się powoli rozkręci , albo coś Mi się hormony rozregulowały niewiem dobrze , że niedługo mam wizytę .

    Złociutka88
  • Mggg Ekspertka
    Postów: 170 227

    Wysłany: 21 lipca 2020, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore Duphaston juz 5 miesiąc i efektow brak. Jest za to potworny ból z okazji okresu. Brzuch boli mnie przez okolo 5h, ale tak że nie jestem w stanie nic zrobić. Mówiłam o tym lekarzowi, ale jakoś w ogóle nie zareagował. Też tak macie? To normalny objaw?

    Karola347 lubi tę wiadomość

    27l
    Starania od: listopad 2019
    PCOS, brak owulacji
    09.2020- stymulacja clostilbegyt
    28.09.2020- wizyta i monitoring (dwa pęcherzyki po 19mm)
    11.10.2020 - test pozytywny
    11.2020 - dwie fasolki
    11.2020 została jedna fasolka :(
    29.04.2021, 32 tydzień, poród przedwczesny, wstrzymany, leżymy do końca.
    20.06.2021 poród 5/10 ale już jest dobrze 🙏 Dziękuję.
  • zosia_🙃 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 21 lipca 2020, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mggg wrote:
    Ja biore Duphaston juz 5 miesiąc i efektow brak. Jest za to potworny ból z okazji okresu. Brzuch boli mnie przez okolo 5h, ale tak że nie jestem w stanie nic zrobić. Mówiłam o tym lekarzowi, ale jakoś w ogóle nie zareagował. Też tak macie? To normalny objaw?

    Witaj ja tak jak wspomniałam bedę brac 3 cykl niedlugo jeżeli chodzi o okropny ból brzucha przy okresie ciężko Mi określić w moim przypadku czy duphaston może wpływac na to , ponieważ Ja w każdym miesiącu odczuwam dosyć bolesne bóle przy okresie :/
    Natomiast mam wrażenie , że przez branie duphastonu cykle się Mi wydłużyły miałam dotąd 28-29 dni cyklu , teraz mam 32-34 dni cyklu niewiem czy ma to wpływ .
    Co do temperatury @Kleosia34 - nie zauważyłam spadku temperatury u siebie

    Pozdrawiam dziewczyny 🧡

    Złociutka88
  • Karola347 Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 22 lipca 2020, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przy duphastonie tez bardziej bolesny PMS ale ibuprom daje rade 😁

    4773c4562f755da9ac5c7befadec3402.png

    PCOS
  • Nastkaa97 Autorytet
    Postów: 414 216

    Wysłany: 23 lipca 2020, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie przy dupku bolą balony i brzuch jak na @... :) Temp spadła o 0,1.

    16.05.2021r. KLARA ❤
    Starania o drugiego maluszka od 05.2022r. ❤
    27.07.2022r. 10+2 - Aniołek [*] (wada genetyczna )
    Styczeń 2023r. - cb 💔
  • Kinia35 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 26 lipca 2020, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was wszystkie! Mam pytanie, wiecie może czy przy miovelii i duphastonie można brać też niepokolanka mnisiego?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ