X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Dzień owulacji w aplikacji
Odpowiedz

Dzień owulacji w aplikacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Magda328 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 2 listopada 2023, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mój pierwszy post i pierwszy cykl z aplikacją, czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego tak często zmienia się przypuszczalny dzień owulacji?

  • telefon_w_rosole Ekspertka
    Postów: 197 426

    Wysłany: 5 listopada 2023, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie dostosowuje się do historycznych - tak naprawdę gdzieś po pół roku będzie bardziej pewnie "strzelał" :) Uzupełniaj wszystkie informacje, które znajdziesz, spróbuj dodać okresy historyczne, objawy, możesz monitorować śluz, dodawaj też testy owulacyjne. To tylko appka, wiadomo. Ale może pomóc.

    27.11.2023 - cień ⏸️
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 3666 3417

    Wysłany: 5 listopada 2023, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli dopiero zaczęłaś prowadzić wykres to algorytm owu dopiero uczyć się Twojego cyklu. Wyznacza przypuszczalny dzień owulacji na podstawie objawów które zaznaczasz. Po kilku cyklach będzie umiał już bardziej dokładnie wyznaczyć przypuszczalny dzień owulacji.

    telefon_w_rosole lubi tę wiadomość

    🌱Rozpoczęcie starań 01/2021
    👼🏻 Poronienie 9/12 tc 11/2021

    ♀ 90’
    ✖️ AMH 9,89 | PAI 1 homo | MTHFR hetero | niedobór białka S wolnego 62% | podwyższony czynnik krzepnięcia VIII 169% | cienkie endometrium
    ✔️histeroskopia | CD138 poniżej 1/10 HPF

    ♂87’
    ✖️ Teratozoospermia morfo 0%
    ✔️ Ilość, ruch, fragmentacja DNA 11% , USG prawidłowe

    Moje ♡ 𝑊𝑒𝑟𝑜𝑛𝑖𝑘𝑎 04.2011
    ———————————————————
    Od 2023 KLINIKA W NL
    🔸 5 x stymulacja
    🔸 3 x IUI
    🍀 03/2024 IVF protokół krótki
    pobrano 31 🥚 zapłodniono 24, mamy 18 ❄️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ