X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów dziwna torbiel!! Pomóżcie! Która z Was tak miała?
Odpowiedz

dziwna torbiel!! Pomóżcie! Która z Was tak miała?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Izunia30 Koleżanka
    Postów: 60 4

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Praktycznie co miesiąc robi mi się torbiel z niepękniętego pęcherzyka. Miesiączki mam bardzo regularne co 28 dni. W tym miesiącu miałam dość silny ból podbrzusza po którym przyszła miesiączka 4 dni wcześniej. Wczoraj USG pokazało ze mój jeden jajnik ma dziwną torbiel duża bo 4,5 na 5,5 cm wygląda jakby była poprzedzielna na 3 części i ma dziwne płaskie kształty. Moge dodac zdjęcie. Czy która z Was tak miała? Boję sie ponieważ lekarz kazał zrobić markery...

    Iza
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio rozmawiałem ze znajomą i mówiła , że w pierwszym cyklu starań wykryto u niej torbiel w jajowodzie i lekarka przepisała jej duphaston torbiel się wchlonoł i w kolejnym cyklu zobaczyła dwie kreseczki na teście. Natomiast sprawa jest poważna i nie wolno nigdy tego bagatelizować. Nic się nie bój na pewnością sprawa się wyjaśnić

  • Izunia30 Koleżanka
    Postów: 60 4

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi zawsze się wchłaniały po duphastonie ale wyglądały normalnie. A w tym miesiącu to coś naprawdę dziwnego się porobiło w moim jajniku. Boję się i też juz powoli trace nadzieje ponieważ to juz 2 rok starań, 2 straty, problemy zrowotne i ciągle cos nowego...Pozdrawiam i dziekuje za miłe słowo

    Iza
  • aga2319 Ekspertka
    Postów: 262 97

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :):):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2017, 20:11

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ