X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów dziwna wysoka temka pomocy:(
Odpowiedz

dziwna wysoka temka pomocy:(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam pytanie. zazwyczaj po owulacji mam temp do 37.00. od wczoraj mam bol zeba, bralam apap.a tempka dzis 37.25!!! wczoraj 37.14. Wydawalo mi sie ze apap obiza temerature ciala. Goraczki nie czuje. Jestem 7 dpo. pomozcie!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może nie masz na tyle podniesionej temperatury żeby to odczuwać ale mi się wydaje że jeśli ząb Cię boli np z powodu jakiegoś stanu zapalnego to tempka może być wyższa niż zwykle.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też wydaje mi się, że przez ząb ta temperatura może być wyższa jeśli to stan zapalny:) niemniej jednak pamiętaj również że to że zawsze miałaś po owulacji 37 nie znaczy że za każdym razem tak będzie i nie musi to oznaczać czegoś niepojącego, po prostu organizm to nie maszyna. Wiem co mówię bo sama zazwyczaj miałam 36,6 a ostatnio 36,8-36,9 jak nigdy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki!!!!:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ