X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Dziwny okres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nowicjuszka90 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 21 marca 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwa dni przed planowanym okresem miałam plamienia jasnoczerwone i ból jak na okres (lżejszy niż zawsze). Dzień później - cisza. Nic. W dniu spodziewanej miesiączki na poczatku brązowe plamienia, potem okres się rozkręcił. Trwał trzy dni. Kolejne 4 dni plamienia brązowe. Czyli już 7 dzień. Zawsze miałam krwawienia ok 4 dni - 4,5 dzień bardziej plamienia i koniec. Hmmm zaburzenia hormonalne?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2017, 11:59

  • Madziula100 Koleżanka
    Postów: 48 10

    Wysłany: 27 marca 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienia przed miesiączką mogą np. wskazywać na niedomogę lutealną, czyli zaburzenia funkcjonowania ciałka żółtego, a więc za niski poziom progesteronu.

    Czekam na Drugie Szczęście :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ