X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Dziwny okres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nowicjuszka90 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 21 marca 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwa dni przed planowanym okresem miałam plamienia jasnoczerwone i ból jak na okres (lżejszy niż zawsze). Dzień później - cisza. Nic. W dniu spodziewanej miesiączki na poczatku brązowe plamienia, potem okres się rozkręcił. Trwał trzy dni. Kolejne 4 dni plamienia brązowe. Czyli już 7 dzień. Zawsze miałam krwawienia ok 4 dni - 4,5 dzień bardziej plamienia i koniec. Hmmm zaburzenia hormonalne?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2017, 11:59

  • Madziula100 Koleżanka
    Postów: 48 10

    Wysłany: 27 marca 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienia przed miesiączką mogą np. wskazywać na niedomogę lutealną, czyli zaburzenia funkcjonowania ciałka żółtego, a więc za niski poziom progesteronu.

    Czekam na Drugie Szczęście :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ