X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

dziwny wykres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • labamba Autorytet
    Postów: 279 283

    Wysłany: 27 maja 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)

    Zmagam się z interpretacją mojego wykresu (to dopiero 2gi cykl, w którym prowadzę obserwację)... Pierwszy cykl trwał długo -36 dni i skok temperatury miałam w 25dc.
    Tym razem cykl zapowiada się również na długi, ale jak dotąd skoku nie było, śluz na nic nie wskazuje i zastanawiają mnie wysokie temperatury podczas pierwszej fazy cyklu. Czy to możliwe, żeby wtedy była owulacja? jak myślicie? Temp. mierzę waginalnie, o stałej porze :-)

    zem343r825mztggd.png
    eikt43r83o0w939j.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma wykresu

  • labamba Autorytet
    Postów: 279 283

    Wysłany: 27 maja 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest udostępniony na tablicy :)
    https://ovufriend.pl/graph/2b90cab093f29074fb420f1ce00811e4

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 09:47

    zem343r825mztggd.png
    eikt43r83o0w939j.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w pierwszej fazie temp są niższe a w drugiej wyższe. Nie byłas może przeziębiona w tym czasie - wyższych temperatur? Jeżeli masz długie cykle to owulacja raczej jeszcze nie nastapiła - miałabyś wyraźny skok temp.
    Napisałaś , że wykonywałaś ćwiczenia - może w tym czasie były one bardzo intensywne i dlatego podbiły temperaturę......

  • labamba Autorytet
    Postów: 279 283

    Wysłany: 27 maja 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrze się czułam i raczej na nic nie narzekałam... ćwiczenia wykonywałam takie same jak teraz... to jest mój drugi cykl po odstawieniu tabletek anytkoncepcyjnych... brałam je przez 8 lat, a wcześniejsze moje cykle (zanim zaczęłam przyjmować tabletki) zawsze były równe jak w zegarku - 28 dni... sama już nie wiem o co to może chodzić...

    zem343r825mztggd.png
    eikt43r83o0w939j.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może po tabletach ;] Jak jestem 3 cykl po tabletach i każdy cykl jak dotąd jest trochę inny ;]
    Nic mądrego Ci nie powiem - może inne forumowiczki będą miały jakieś pomysły.
    Może jest to cykl bezowulacyjny - zdarza się taki raz w roku.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ