X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Estradiol

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Redsy Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej moje drogie.
    Otóż mam dość nietypowe pytanie,
    Ostatnia miesiączkę miałam 28.02, menstruacji do dzisiaj brak natomiast :
    Bhcg 0.32
    Estradiol 79pg/ml
    Cykle mam 32 dniowe, czy ktoś wie odnośnie tego wyniku który to etap cyklu?

  • golonat Autorytet
    Postów: 255 161

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po samym estradiolu raczej nie da się stwierdzić, czy owulacja była czy nie ;), więc na podstawie tego jednego parametru nie da się określić etapu cyklu. Twoja beta wskazuje na brak ciąży.
    Koniecznie pomaszeruj do ginekologa w związku z tym brakiem miesiączki.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ