X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Gdzie mierzyć

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Komanuss Koleżanka
    Postów: 74 11

    Wysłany: 14 stycznia, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie najlepiej mierzyć temperature?

  • Aleksia199825 Przyjaciółka
    Postów: 69 48

    Wysłany: 16 stycznia, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mierze w ustach bo tak mi najwygodniej i najszybciej i jest ok :)

  • Komanuss Koleżanka
    Postów: 74 11

    Wysłany: 16 stycznia, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia199825 wrote:
    Ja mierze w ustach bo tak mi najwygodniej i najszybciej i jest ok :)
    Ja tez właśnie. A jaki masz termometr bo ja taki co pika i napewno nie jest to 5 min

  • Aleksia199825 Przyjaciółka
    Postów: 69 48

    Wysłany: 16 stycznia, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termometr Microlife MT 16C2
    U mnie też nie mija 5 minut, pewnie z minutkę :)

  • Komanuss Koleżanka
    Postów: 74 11

    Wysłany: 17 stycznia, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia199825 wrote:
    Termometr Microlife MT 16C2
    U mnie też nie mija 5 minut, pewnie z minutkę :)
    dziekuje

  • Kwiecista94 Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 22 lutego, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy mierzycie ? Ja budzę się w nocy często na siku, wiec nie ma tak ze mam nieprzespane ileś tam :/ i nie wiem czy mierzenie ma w ogóle sens

    👩‍💼28 🏋️29
    👫6 lat
    Starania od październik 2021


    2024: nowy start, rozpoczęcie leczenia w invimed.
    Plan hsg na Maj.
  • Komanuss Koleżanka
    Postów: 74 11

    Wysłany: 22 lutego, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiecista94 wrote:
    A kiedy mierzycie ? Ja budzę się w nocy często na siku, wiec nie ma tak ze mam nieprzespane ileś tam :/ i nie wiem czy mierzenie ma w ogóle sens
    Ja właśnie też mam ten problem. Może melatonina pomoże. Ja staram się sprawdzać temp jak się obudzę i to zaznaczyć bo jak się wybudzę i pójdę spać na godzinę czy 2 to chyba ma mniejszy sens

  • Nathalie Znajoma
    Postów: 29 22

    Wysłany: 23 lutego, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, nie wiem czy ten temat był już poruszany, ale jestem tu nowa i dopiero się ogarniam. Mam do Was pytanie dot. pomiaru temperatury. Jak mierze ją zaraz po przebudzeniu leżąc jeszcze pod kołdrą to termometr pokazuje mi 37,2stopnia. Teoretycznie dwa dni temu powinnam dostać @. Testy wychodzą negatywne, a @ jak nie było tak nie ma. I dziś z tych nerwów zmierzyłam temp dwukrotnie. Raz bezpośrednio po przebudzeniu (37,2) i chwilę po tym jak wstałam, powiedziałam na łóżku i trochę się ochłodziłam (mam puchowa kołdrę, baaardzo ciepła) i wówczas termometr pokazał temp 36,4 stopnia. Zatem pytanie do Was która temp powinnam brać pod uwagę? Czy źle robię, że mierze temp jeszcze zanim wyjdę spod kołdry i wynik jest zafałszowany, czy co? Bo przyznam szczerze już sama wątpię czy to mierzenie temp ma jakiś sens

  • Komanuss Koleżanka
    Postów: 74 11

    Wysłany: 23 lutego, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powinnas brac pod uwage ta zaraz po przbudzeniu, mi lekarz powiedział ze z tymi temperaturami to tez nie jest tak do konca wszystko jasne bo wystarczy ze cie grypa dopadnie i juz wzrasta, dlatego trzeba tez inne symptomy brac pod uwage

  • Nathalie Znajoma
    Postów: 29 22

    Wysłany: 23 lutego, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, dziękuję bardzo za pomoc

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ