X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Gdzie ta owulacja? Pomóżcie z wykresem!
Odpowiedz

Gdzie ta owulacja? Pomóżcie z wykresem!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 18 lutego 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale bardzo ładnie rpzecież Ci sie trzyma :) nie patrz na OF bo on nie zaznaczył owulki pewnie przez to że wiekszosc parametrów mu sie nie pokrywa (szyjka, test owulacyjny, statystyki itd).. niemniej jednak moim zdaniem jestes po owulce :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • marzenka Koleżanka
    Postów: 36 5

    Wysłany: 18 lutego 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, od tego miesiąca zaczełam mierzyć temperaturę, ale ze względu na nienormowany czas pracy wstaję o różnych godzinach. Jak zobaczycie na moim wykresie raz temparaturę mierzyłam o 6:00 a innego dnia o 10:00. Temperaturę mierzę raczej z ciekawości - nie miałam zamiru się nią sugerować, ponieważ nie potrafię się zmobilizować do codziennej wczesnej pobudki. Zawsze sugeruje się testami owulacyjnymi. Obecnie zgłupiałam.. w dniu dzisiejszym test jest pozytywny a nagle dzisiaj ovufreind na podstawie temp wskazało, że owulcja była 3 dni temu :/ Czy jest sens sugerować się temperatirą jeżeli mierzona jest o tak różnych godzinch?

    https://ovufriend.pl/graph/04195999eddafd504849ffaf6591bd9b

    Misia78 lubi tę wiadomość

  • marzenka Koleżanka
    Postów: 36 5

    Wysłany: 18 lutego 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli nie sugerować się terminem owulacji jaki wyznaczył ovufriend? Zaczęłam to bardziej analizować i mam już wątpliwości co do testów owulacyjnych, ponieważ mam wrażenie, że dzisiaj mój śluz nie jest już tak płodny jak przez poprzednie 3 dni. Może ovufriend ma trochę racji i jest już po owulacji :/

  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 19 lutego 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spojrzcie na moj wykres... testy pozytywne od 4 dni a tempka w dole :( co ja mam myslec? Tempka nie wiem czy jest wiarygodna bo mam bardzo płytki sen i do tego termometr chyba niedoklładny..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2015, 13:29

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 19 lutego 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Wiesz mi się wydaje ze owulacja u Ciebie będzie dopiero, biorąc pod uwagę ze od pozytywnego testu do 48h ma czas żeby wystapic . Zobaczymy jak jutro Twoja temperatura będzie wyglądać.

    u mnie wiekszosc przemawia ze owulacja byla 13 ,program ze 8. I tez jestem w kropce

    jesli dopiero bedzie to bardzo późno :( ale wątpię czy w ogole wystąpi bo moze w ogole mi jajeczko nie pęka :(

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ