X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Gory i doliny na wykresie
Odpowiedz

Gory i doliny na wykresie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 3 lutego 2017, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Przychodze do Was z moim dziwnym wykresem. Jeszcze nigdy takiego nie widzialam a troche szukalam :p
    Czy taki cykl jest "normalny"? Czy ktos widzial taki zakonczony sukcesem? Czy jest jeszcze szansa na owulacje? Czy w takich cyklach w ogole jest szansa na owulacje?
    Co do sluzu to on sie ciagle zmienia ale wpisuje najbardziej plodny tak jak kaze OF.
    Jest tu ktos w stanie doradzic?
    Niestety <3 mozemy miec raz na miesiac czasem rzadziej (teraz bede czekac do kwietnia :/ ) wiec jednak kazdy cykl jest na wage zlota.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 4 lutego 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej !
    Ekspertem w tej dziedzinie nie jestem,ale z tego co wiem taki wykes może swiadczyc o cyklu bezowulacyjnym niestety.Mówi sie że wykresy jak "zęby rekina" moze swiadczyc o wahaniach hormonalnych.Broń Boże nie chcę tutaj udawać eksperta,ale tyle na ten temat wiem.Może wybierz się na monitoring cyklu do lekarza,będziesz wszystko fajnie wiedziała co się dzieje-polecam!Aha cykl bezowulacyjny zdarza się u każdej z nas 1-2 razy do roku i nie jest żadną anomalią,dopiero jak wystepuje non stop to znaczy,że coś nie gra.Powodzenia !

  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 4 lutego 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinucha87 wrote:
    hej !
    Ekspertem w tej dziedzinie nie jestem,ale z tego co wiem taki wykes może swiadczyc o cyklu bezowulacyjnym niestety.Mówi sie że wykresy jak "zęby rekina" moze swiadczyc o wahaniach hormonalnych.Broń Boże nie chcę tutaj udawać eksperta,ale tyle na ten temat wiem.Może wybierz się na monitoring cyklu do lekarza,będziesz wszystko fajnie wiedziała co się dzieje-polecam!Aha cykl bezowulacyjny zdarza się u każdej z nas 1-2 razy do roku i nie jest żadną anomalią,dopiero jak wystepuje non stop to znaczy,że coś nie gra.Powodzenia !

    Niestety nie mam jak bo mieszkam teraz w UK i raczej bym sie nie dogadala ale w naju wracam do Pl na wakacje i jak sie od tgeo czasu nie uda to pojde ;)

    Dzieki za pomoc czyli tak jak myslalalm. Niestety ja po tabletkach mialam tylko 3 cykle i kazdy bezowulacyjny. :(

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 4 lutego 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez monitoringu i zajrzenia co tam sie dzieje nie mamy niestety pewności czy ta owulacja występuje niestety :/ Nie martw sie tak czy siak sa tabletki na stymulacje owulacji takze to nie koniec świata :)powodzenia:)

  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 4 lutego 2017, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinucha87 wrote:
    Bez monitoringu i zajrzenia co tam sie dzieje nie mamy niestety pewności czy ta owulacja występuje niestety :/ Nie martw sie tak czy siak sa tabletki na stymulacje owulacji takze to nie koniec świata :)powodzenia:)

    Ok dzieki ;*

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ