Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Męska płodność - jakie składniki naprawdę warto suplementować w czasie starań o dziecko?
SPRAWDŹ
Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Dziewczyny, czas zadbać o męską płodność!
1 saszetka pełna mocy dla wsparcia jakości nasienia 🔥
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

hormony?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • yoosta33 Koleżanka
    Postów: 31 8

    Wysłany: 30 lipca 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczynki, mam pytanie do was... od 6 miesiecy sledze swoj cykl i nie wiem czy takie skoki temperatury jakie sa u mnie(czasem 0.5 st) sa normalne? duzo czytalam o zaburzeniach fazy lutealnej i tylko zastanawiam sie czy to normalne czy zrobic jakies badania hormonow? Jak jest u was, a jak bylo?

  • yoosta33 Koleżanka
    Postów: 31 8

    Wysłany: 30 lipca 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chodzi mi oczywiscie o faze lutealna, ta po owulacji...bo nie sprecyzowalam o jakich temperaturach mowie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno zbadac prolaktyne progesteron na poczatek.

  • yoosta33 Koleżanka
    Postów: 31 8

    Wysłany: 30 lipca 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki aszka.. tak wlasnie myslalam...
    niepokoja mnie moje tempki po owulacji... a jeden cykl mialam taki ze 4 dni przed okresem plamilam na brazowo... wyczytalam ze moze to byc problem z prolaktyna :/

  • yoosta33 Koleżanka
    Postów: 31 8

    Wysłany: 30 lipca 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki aszka.. tak wlasnie myslalam...
    niepokoja mnie moje tempki po owulacji... a jeden cykl mialam taki ze 4 dni przed okresem plamilam na brazowo... wyczytalam ze moze to byc problem z prolaktyna :/

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się zdarzały plamienia przed okresem i rzeczywiście, prolaktyna badana 3 razy wyszła za 1 razem ponad normę. A progesteron w 9 dpo (spodziewanej) tylko 9,36 czyli za mało. Być może masz ten sam problem.

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • yoosta33 Koleżanka
    Postów: 31 8

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie czekam na okres i zaczynam badania hormonkow...tak własnie mi smierdzi ze cos z nimi nie tak... wiekszosc wykresow wyglada jak zeby rekina /mowie o tempce po owulce/ no zobaczymy :) Dzieki tygrysku;)

  • yoosta33 Koleżanka
    Postów: 31 8

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tygrys73 - co gin zrobil z Twoim problemem?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ