X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Ile dni przed owulacja nalezy sie kochac ? czy w dzien owulacji tez ?
Odpowiedz

Ile dni przed owulacja nalezy sie kochac ? czy w dzien owulacji tez ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ankaskakanka Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 25 września 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzmi troche dramatycznie , juz tlumacze o co chodzi.

    No wiec zadanie z zajsciem w ciaze potraktowalam bardzo ambicjonalnie - mierze , testuje , sprawdam it.

    Kochalismy sie z mezem 14,16,17 i 18 dc. Dzis jest 20 dc i mam owulacje .

    Normalnie cisnelabym Og dalej, ale zaczal mi sie buntowac , ze traktuje Og przedmiotowo i nie gadamy ze soba . Mam slaba chec na godzenie sie z nim bo zrobil mnie w balona i tak dlugo siedzial na dole az wiedzial ze zasnelam ( dodam ze tak samo jak ja chce dziecka )


    Pytanie brzmi - czy mysliscie ze wystarczy te pare razy ? czy jednak polknac swoj honor i przelamac sie ? dodam ze probuje zaplanowac dziewczynke, bo chlopca juz mamy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2018, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ma być, to będzie. Nie stresuj się przede wszystkim :)

  • Katikat Ekspertka
    Postów: 224 140

    Wysłany: 27 września 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi bratowa mówiła, że dzień przed spadkiem najlepiej i potem powtórzyć za dzień dwa, ale oni nie mają żadnych problemów. Ja codziennie od momentu zaobserwowania spadku. Czy może być za często i przez to niepowodzenie?

    Hsg niedroznosc 1 jajowodu
    Mutacje acard
    Dr J. błędna diagnoza pcos I cała apteka suplementow które nic nie daly
    2 iui nieudane
    1 transfer swierzy ❌
    Histeroskopia i wykryty stan zapalny I dużo kom NK
    2 transfer ❄️ encorton neoparin
    11dpt beta 308
    25dpt pęcherzyk
    34dpt serduszko ledwo zipie
    42dpt ❌
  • Ann.ann Ekspertka
    Postów: 192 145

    Wysłany: 27 września 2018, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzieś tutaj na forum czytałam wypowiedź lekarza, który pisał że najwięcej ciąż powstaje na dwa dni przed owulacją

    Basia: ukdybd3mnkuh4sjx.png
  • Katikat Ekspertka
    Postów: 224 140

    Wysłany: 28 września 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to ja muszę trochę przestawić bo mogę działać za późno właśnie..

    Hsg niedroznosc 1 jajowodu
    Mutacje acard
    Dr J. błędna diagnoza pcos I cała apteka suplementow które nic nie daly
    2 iui nieudane
    1 transfer swierzy ❌
    Histeroskopia i wykryty stan zapalny I dużo kom NK
    2 transfer ❄️ encorton neoparin
    11dpt beta 308
    25dpt pęcherzyk
    34dpt serduszko ledwo zipie
    42dpt ❌
  • Ann.ann Ekspertka
    Postów: 192 145

    Wysłany: 28 września 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam ten wątek:
    https://ovufriend.pl/forum/pytania-do-eksperta-diagnostyka-i-leczenie-nieplodnosci/jak-czesto-starac-sie-w-dni-plodne,5402.html

    Katikat lubi tę wiadomość

    Basia: ukdybd3mnkuh4sjx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ