X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Interpretacja wykresu...Może ktoś wię wypowie
Odpowiedz

Interpretacja wykresu...Może ktoś wię wypowie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Izcia Znajoma
    Postów: 21 2

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie starające kobietki.Czy któraś z Was pomogła by mi w interpretacji mojego wykresu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2017, 12:36

    IzaMi
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izcia wrote:
    Witam wszystkie starające kobietki.Czy któraś z Was pomogła by mi w interpretacji mojego wykresu?
    widzę że zaczęłaś nowy cykl,trzymam kciuki:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Beti85 Znajoma
    Postów: 25 2

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Może wy mi pomożecie bo nie wiem co mam myslec. Staramy się o dzidziusia.Temperaturę mierze od trzech cykli w dwóch poprzednich cyklach ovu wyznaczylo owulacje na okolo 11,12 dzień cuklu (nastąpił skok temperatury). W tym cyklu dziwnie temperatura ciągle niska bez wyraźnego skoku A to już 15 dzień cyklu. 11 dnia cyklu robiłam test wszedł negatywny 13,14 dnia cyklu pozytywny dodam że śluz był jak przy owulacji + ból w podbrzuszu. Nie wiem co myśleć, czy to może wskazywać na cykl bezowulacyjny???
    e76c7b86f8a3e77188b9b4f16eac5caa.png

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli teraz masz 15dc to nie martwiłabym się o cykl ;) jesteś wg moich obserwcji w czasie okołoowulacyjnym. Skoro testy pokazały pozytyw to tylko czekać bo owulacja już się zbliża ;) czasem cos przesuwa ją o kilka lub (jak w moim przypadku) nawet kilkanaście dni. Proponuję jeszcze poczekać, jak dla mnie skok powinien być w najbliższym czasie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2017, 09:54

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ