X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów interpretacja wykresu..pomocy!
Odpowiedz

interpretacja wykresu..pomocy!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ninka92 Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 17 maja 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mogłybyście mi pomóc, bo już się sama pogubiłam... Najpierw Ovufriend wykrył mi owulację w po skoku z 19 dc, a dziś po uzupełnieniu temperatur z dzisiaj i wczoraj, przesunął owu na 25 dc. Sama już nie wiem co o tym myśleć, nigyd nie miałam ovu tak późno, w dodatku od 21 dc nie mam już śluzu płodnego i dla mnie ta owu w 25 dc jest mało prawdopodobna..zwłąszcza że już od kilku dni czuję ból brzucha, bóle piersi, jestem newowa itp..czyli mój typowy pms... mogłybyście sie wypowiedzieć na ten temat? z gory dziekuje

    https://ovufriend.pl/graph/96c8080347beaae81649903ccdb8175b

  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 17 maja 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz zbyt dużo brakujących pomiarów. Na ich podstawie niczego nie da się powiedzieć.

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 17 maja 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO dokładnie.. zbyt mało danych. Ale skoro mowisz ze od 21dc juz nie masz płodnego śluzu to byc może wtedy miałaś owulacje albo byłas po niej

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ