X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów interpretacja wyników - prosze o pomoc :)
Odpowiedz

interpretacja wyników - prosze o pomoc :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zoneczka Znajoma
    Postów: 24 4

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tresc po badaniu :
    Trzon macicy w przodozgięciu , równy zarys , jednorodna echogenicznośc, o wymiarach 53x48 mm

    Endometrium 7,1 mm równy zarys

    Janij prawy o wymiarach 30x20 mm
    jajnik lewy o wym 34x22

    oba z kilkoma drobnymi pecherykami na obwodzie jajnika( do 10 mm) , nie stwirda cech przebytej owulacji.

    zatoda Douglasa wolna .

    Badania robione w 24 dc.

    Proszę o interpretacje , co dobrze co źle :(

    żoneczka
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakiej długości masz cykle i w którym dniu obserwacja sugeruje owulację?

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nie widze cyklu Chyba nieudostepniony

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • zoneczka Znajoma
    Postów: 24 4

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w tym mc nie wypełniam wykresu :( w chwili badania był to 24 dzien cyklu . Okresy mam nie regularne. czasami co 30-50 dni . od momentu zrobieniabadania nie dostałamokresu . mialam 4 dniowe plamienia . :(

    żoneczka
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zoneczka wrote:
    tresc po badaniu :
    Trzon macicy w przodozgięciu , równy zarys , jednorodna echogenicznośc, o wymiarach 53x48 mm

    Endometrium 7,1 mm równy zarys

    Janij prawy o wymiarach 30x20 mm
    jajnik lewy o wym 34x22

    oba z kilkoma drobnymi pecherykami na obwodzie jajnika( do 10 mm) , nie stwirda cech przebytej owulacji.

    zatoda Douglasa wolna .

    Badania robione w 24 dc.

    Proszę o interpretacje , co dobrze co źle :(

    szykuje sie dlugo cykl, endometrium i pecherzyki masz takie jakie powinny byc w 9/10 dniu cyklu u zdrowej kobiety. Poradzilabym ci w miare mozliwosci, zebys poszla na usg od 1-10 dnia cyklu wtedy najlepiej jest rozpoznac np pcos i inne niezgodnosci. Np na moim wlasnym przykladzie- robilam usg w 145dc ( tyle az nie mialam miesiaczki) i jajniki byly czyste, endometrium 9mm, jak blisko owulacji...zero nieprawidlowosci...jak w klinice nieplodnosci kazali mi przyjsc od 1-10dc- poszlam 9dc to jajniki byly zawalone malymi pecherzykami i po nastepnych badaniach wyszlo, ze mam pcos bardzo zaawansowane. Masz jeszcze zalecenie jakis innych badan? np testosteronu, fsh, lh? przy wielu malych pecherzykach powinien zlecic takie badanie...

    Asta a co u ciebie? jak maluszek?

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ