X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Jak usunąć cykl

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasia2023 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 27 marca 2023, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jak usunąć cykl ponieważ przez przypadek zaznaczylam nowy i wszystko się zmieniło

  • Madeline Autorytet
    Postów: 381 294

    Wysłany: 28 marca 2023, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia2023 wrote:
    Witam jak usunąć cykl ponieważ przez przypadek zaznaczylam nowy i wszystko się zmieniło
    Cześć, wydawało mi się,że już Ci odpisywałam. Zrobił Ci się nowy cykl nie poprzez dodanie krwawienia,jak rozumiem? Bo tu mogłabys je po prostu wycofać.

    Spróbuj napisać do działu pomocy, w sekcji kontakt. Mi odpisali w ciągu dnia.

    preg.png

    06.07 7,86cm (13+6 OM)
    26.06 💙 chłopak, 7,00 cm, 12+3 wg OM ,13+1 wg USG
    26.05 słychać ❤️, 1,75cm. 8+1
    10.05 1sze USG - bije ♥️ 3,2mm, 6.tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ