X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

jest szansa?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nejsi88 Koleżanka
    Postów: 81 5

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    595f212e630a8f976c9403fe82c922b5.pngWitam.Przez ostanie pół roku okres wahał mi się miedzy 26-37 dni.Od 2,5 miesięcy w tym brałam castagnus i okres pojawiał się co 26-28 dni,przed okresem były już plamienia 2 dniowe, które informowały mnie o okresie.W tej chwili jest 29 dzień,brak plamień,piersi bolą 9 dzień,Robiłam test 26 dnia,negatywny:/testy raczej się nie mylą?zerknijcie na mój wykresik.Zapomniałam dodać,że od dwóch tygodni ponad nie biorę castagnus,więc możliwe,że cykl się znów wydłuży?dzięki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2014, 11:31

    5 tydzień ciąży:)jeszcze nie poznałam,ale się zakochałam:)
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do poki nie ma okresu szansa zawsze jest ;-).
    Testy domowe nie sa nieomylne, najwyzsza pewnosc daje badanie z krwi- betaHCG.

    Trzymam kciuki za pozytywny wynik.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2014, 12:32

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ