X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

jest szansa?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    probuje 2 cykl, pierwszy salony bo się rozchorowałam. teraz nuby wszystko było ok, ale pozno zaczela mi rosnąć temp i balam się ze wykres bedzie bezowulacyjny. na szczescie temp ruszyla w gore, ale dzis znow lekko spadla do 36,5. jestem niskotemperaturowcem i moja normalna temp oscyluje wokol 36,2, poza tym mierze dosc wczesnie bo o 5:30 rano. wczoraj dla sparwdzenia (wiem ze nie mierzy sie wieczorem), sprawdzilam temp i bylo 36,8. boje się że znow nic z tego nie bedzie. wedlug was jest szansa?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e78299dac69dd2aaeb3ffeea295bdb7f.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sorry za ortografy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysle ze jest. ja mieze temp 4.30 i tez mam podobne temperatury.Ja mam taki problem ze nie wiem czy mialam owulacje. owufriend sam wyznaczył Ci owulkę?

    mamadama37 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, i pokrywało się to z moimi obserwacjami i inna aplikacją której używam. czasem wyliczenia z of są inne, ale w tym cyku akurat się pokryły.

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 24 listopada 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamadama wykres wygląda obiecująco :)

    mamadama37 lubi tę wiadomość

    zem3wn15az3szllg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś spadek do 36,5 utrzymany, słabo to wygląda... :-(((

  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 25 listopada 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcale słabo nie wygląda. Możesz się martwić dopiero gdy tempka spadnie Ci poniżej 36,30 :) teraz jest ok :) Naturalnie, trzymam kciuki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2014, 11:11

    mamadama37 lubi tę wiadomość

    <3 SYNEK FLORIAN <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki, Wasze słowa jak balsam na duszę. zdołowana jestem. co prawda to dopiero drugi cykl starań, ale mam wrażenie że ze względu na wiek (37lat) łatwo nie pójdzie...

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 25 listopada 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamadama nie martw się, znam kobietę, która ma również 37 lat i jest obecnie w ciąży z pierwszym dzieckiem :) Wszystko jest w porządku, w styczniu maleństwo przyjdzie na świat :)

    mamadama37 lubi tę wiadomość

    zem3wn15az3szllg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mam dreszcze! Az zrobilam sobie ciepla kapiel. Brrr

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ