Odpowiedz

Kiedy była owy??

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Grabcia1023 Koleżanka
  Postów: 58 82

  Wysłany: 6 lipca 2020, 11:47

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej.powiedzcie mi kiedy wg was była owu bo ja juz zglupialam
  Test owu pozytywny w piatek między 11a 16 o 18 już negatywny. W ten dzień pojawił się też płodny śluz (wcześniej Nie wiec bo staraliśmy się przez 3 dni z rzędu chociaż w czwartek stawiam juz na plodny). piatek Około 22 pojawił się bol.plecow podbrzusza i ogromny bol głowy. Sobota też śluz płodny i tylko lekki bol podbrzusza. Niedzziela śluz płodny nadal jest w trochę mniejszych ilościach i znów bol glowy. Dziś sluz plodny nadal.sie pojawia ale też mniejsze ilości Temp się nie sugeruje bo nadal wstaje w nocy po x razy chociaż wygląda kolejno piątek 36.6 sobota 36.44 niedziela 36.55 dzis 36.8..Co myślicie ?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego