X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Kiedy była owy??

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Grabcia1023 Koleżanka

Wysłany: 6 lipca 2020, 11:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.powiedzcie mi kiedy wg was była owu bo ja juz zglupialam
    Test owu pozytywny w piatek między 11a 16 o 18 już negatywny. W ten dzień pojawił się też płodny śluz (wcześniej Nie wiec bo staraliśmy się przez 3 dni z rzędu chociaż w czwartek stawiam juz na plodny). piatek Około 22 pojawił się bol.plecow podbrzusza i ogromny bol głowy. Sobota też śluz płodny i tylko lekki bol podbrzusza. Niedzziela śluz płodny nadal jest w trochę mniejszych ilościach i znów bol glowy. Dziś sluz plodny nadal.sie pojawia ale też mniejsze ilości Temp się nie sugeruje bo nadal wstaje w nocy po x razy chociaż wygląda kolejno piątek 36.6 sobota 36.44 niedziela 36.55 dzis 36.8..Co myślicie ?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ