X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Kiedy mogło dojść do owulacji?
Odpowiedz

Kiedy mogło dojść do owulacji?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Margi Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 18 listopada 2020, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Powiedzcie jak to jest w końcu z tymi testami owulacyjnymi i z samą owulacją. Na moim przykładzie:
    Cykle mam regularne 27 - 30 dniowe. Ostatnia miesiączka 30.10 i tak to wygląda:
    6.11, 7.11, 8.11, 9.11, 10.11 - temp. 36.8 brak śluzu, test owu negatywny
    11.11 - śluz lepki, lekko rozciągliwy, uczucie wilgoci test negatywny,
    12.11 - temp. 36,7 dużo śluzu, średnio rozciągliwy, test negatywny
    13.11 - temp. 36.8 bardzo dużo śluzu, kremowy, biały ale rozciągliwy, ból podbrzusza, test owu pozytywny
    14.11 - temp. 36,7 śluzu prawie wcale, nie rozciągliwy - współżycie w nocy, test owu negatywny.
    I od 15.11 temp. równe 37.0.
    I teraz pytanie, czy prawdopodobna owulacja miała miejsce w dniu, w którym wyszedł pozytywny test oraz kiedy było najwięcej śluzu płodnego i ból podbrzusza, czy jednak dzień po, kiedy to temperatura była najniższa a po tym był znaczny jej skok?

  • Nativip Przyjaciółka
    Postów: 131 28

    Wysłany: 18 listopada 2020, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem owulacja była 14.11 ale to tylko moje skromne zdanie. Po owulacji następuje skok temperatury co widać 15.11 a test owulacyjnny wskazuje że owulacja nastąpi w przeciągu 24 do 36h ale ekspertem nie jestem

    Ona 36 lat
    Badania ok
    Fertistim, Folian, kwas omega 3-6-9

    On 36 lat
    cukrzyca
    w trakcie badan

    milionowy cs....... :(
  • Margi Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 19 listopada 2020, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nativip wrote:
    Moim zdaniem owulacja była 14.11 ale to tylko moje skromne zdanie. Po owulacji następuje skok temperatury co widać 15.11 a test owulacyjnny wskazuje że owulacja nastąpi w przeciągu 24 do 36h ale ekspertem nie jestem

    Dziękuję za odpowiedź :) Mam rozumieć, że objawy, takie jak ból jajników lub ból podbrzusza czy wodnisty śluz świadczą o zbliżającej się owulacji, a nie o tym, że owulacja jest w tym momencie?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ