X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Kiedy początek cyklu
Odpowiedz

Kiedy początek cyklu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 17 listopada 2019, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Głupio zabrzmi to pytanie ,ale chciałam spytać kiedy ustalić 1 dzień cyklu.Jako,że badam szyjkę,wieczorem po godz.22, 13listopada, przy badaniu najpierw widziałam różowy śluz,a potem krew.Gdybym nie badała szyjki to na bieliźnie miałabym tylko lekki różowy ślad.Uznałam wiec,że 1dc zaczął się nastepnego dnia.A może jednak poprzedniego wieczoru?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2019, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wg mnie ok. Też bym tak dała.

  • Pysiaaa21 Autorytet
    Postów: 283 117

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienia nie są oznakiem początku cyklu. Za początek cyklu uważa się dzień kiedy już musisz użyć podpaski i tej krwi jest więcej.

    f2w3rjjgpp4cuceo.png
    8 IUI nie udanych :(
    04.09.2015 - ICSI w Holandii zarodek dwudniowy 4 C :(
    10.12.2015 - criotransfer w Holandii zarodek 5 C :(
    23.10.2017 - ICSI w Polsce blastusie 3BC i 3CB - cb :(
    08 i 11.2021 - 2 x ICSI w Belgii NIE UDANE
    29.03.2022 - niespodzianka - ciąża naturalna <3 termin 06.12.2022 <3 <3 <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ