X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Kiedy seks? dzień po podwyższeniu temperatury?
Odpowiedz

Kiedy seks? dzień po podwyższeniu temperatury?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 28 lutego 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie Ciebie wyrzuca a mi zabawa w ustawianie detektora sie podoba :P to jest strona 28dni.pl Mozna tam wykresy prowadzic wg Roetzera Kepleyow Bilinga Kramarek angielskiej niemieckiej i wlasnej z wyznaczaniem dwoch lin Fajna i nie odmóżdża :P

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 28 lutego 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i polecialy ogladac ;P

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 28 lutego 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie zastanawiam nad 28dni bo mnie OF zacyzna denerwować - też troszkę kombinuję z wpisywaniem żeby mi wyznaczało po mojemu. Polecacie?
    mam jeszcze konto na FertilityFriend, ale jeszcze gorzej wyznacza.
    Wczoraj sprzątając znalazłam kilka papierowych kart do prowadzenia wykresu, zostały mi jeszcze z nauk przedmałżeńskich :) Chyba spróbuję prowadzić papierowy wykres.
    Dziewczyny, a ta metoda o ktorej piszecie - z temp. i wyznaczaniem szczytu śluzu ma jakaś nazwę?

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 28 lutego 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 28 polecam bylam kilka lat Po porodzie cory przestalam wchodzic a potem mialam ochote na cos nowego Nie wiem czy ta metoda ma jakas nazwe bo nauczylam sie jej wlasnie na 28 i tam jest nazwana metoda wlasną

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 28 lutego 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe123 metoda Rotzera (http://www.rodzina-naturalnie.home.pl/www/index.php/instrukcja)

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 28 lutego 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm..a dla mnje Rotzera jakos inaczej wygladala na 28 ale moze ze wzgledu na oznaczenia kolorystyczne. Nauczylam sie zasad tej konkretnej i robilam jako wlasna wyznaczajac wszystko "recznie" na wykresie Reszta mnie nie interesowala :-)

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 28 lutego 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż sobie z ciekawości zajrzę i sprawdzę, jak to tam wygląda.
    Brakuje mi enpr.pl :(

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • azibomba Koleżanka
    Postów: 80 7

    Wysłany: 28 lutego 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny wracając do pytania. być może głupiego wybaczcie jestem początkująca( nie wiedziałam że zajście w ciążę to będzie takie wyzwanie) ale po co w ogóle mierzyć tą temperaturę skoro owulka może być i przed i po skokach.

  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 28 lutego 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starajac sie najwazniejszy jest sluz i szyjka, a po co tempka? Bo obraz wykresu pomaga w wylapaniu nieprawidlowosci a z czasem i najlepszego (przy cyklach regularnych) czasu wspolzycia. Jak nie mozna zajsc i wychodzi z wykresu cykl bezowulacyjny (bez fazy lutealnej) zbyt czesto to mozna domniemac, ze sa jakies klopoty natury medycznej, ktore trzeba zdiagnozowac i leczyc.

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 1 marca 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    azibomba wrote:
    dziewczyny wracając do pytania. być może głupiego wybaczcie jestem początkująca( nie wiedziałam że zajście w ciążę to będzie takie wyzwanie) ale po co w ogóle mierzyć tą temperaturę skoro owulka może być i przed i po skokach.
    Tempka jest potrzebna też jeżeli nie chce się zajśc w ciąże bo po temp. widac kiedy już okres płodny sie zakończył

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ