Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Kiedy spada temperatura przed okresem
Odpowiedz

Kiedy spada temperatura przed okresem

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Zuzi1985 Nowa

Wysłany: 4 maja 2020, 15:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na ile dni przed miesiączką spada Wam temperatura? U mnie 2 dni do miesiączki A temp nadal wysoka.

• Niereanimuj Autorytet

Wysłany: 5 maja 2020, 11:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dopiero spada w drugim dniu miesiączki 🤷🏻‍♀️

👼🏻 12tc (05.02.2020r.) 💔CB 💔CB 💔CB
    05.01.2021- 21CS, ⏸ kreski!💚🥳🤗
    25.01.2021- CRL 4.7mm, ❤️ 🙏🏻
    01.03.2021- CRL 4,52cm, ❤️
    29.03.2022- CRL 10.51cm, Dziewczynka!💞💝
    ckaivfxmzajjz476.png
  • Amelka19 Ekspertka

Wysłany: 5 maja 2020, 14:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi1985 wrote:
    Na ile dni przed miesiączką spada Wam temperatura? U mnie 2 dni do miesiączki A temp nadal wysoka.

Cześć u mnie dwa dni przed miesiączką, po owulacji utrzymywała się w granicach 37'C ai dwa dni przed miesiączką spadła do 36,63

• nick nieaktualny

Wysłany: 11 maja 2020, 12:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czasem w dniu @, a czasem dopiero dzień po.

• Kaśik Autorytet

Wysłany: 13 maja 2020, 11:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelka19 wrote:
    Cześć u mnie dwa dni przed miesiączką, po owulacji utrzymywała się w granicach 37'C ai dwa dni przed miesiączką spadła do 36,63
    U mnie podobnie... jak spada poniżej 37* to dla mnie znak ze nadchodzi

Plan na życie: urodzić dziecko
    2019❌->2020❌->2021-02✅ 💔

01-08.2021 - 4xIUI (💚 -> 💔 ;😌;😌;😌)
    09.2021 - immunolog - sprawdzić jeszcze raz mutację V-leiden
    09.2021 - czekam na początek cyklu -> antykoncepcja -> stymulacja -> punkcja -> mrożenie -> transfer -> ciąża -> poród -> dziecko

🚹ON:
    średnie wyniki nasienia
    🚺ONA:
    Dodatnie ANA, NK i homocysteina na granicy,
    Mutacje MTHFR (hetero) i PAI-1 4G (homo), długotrwałe stany zapalne, "rozjechana" morfologia

💊LEKI: 150 acard, 200 plaqunill, wit. B, D, C, kw. foliowy, kw. omega, i in.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego