X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Kobieta zmienną jest ;)
Odpowiedz

Kobieta zmienną jest ;)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 4 maja 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszę, bo nie rozumiem swojego organizmu, dotychczas w II fazie miałam wysokie temperatury, a odkąd piję ziółka na poprawę cyklu (dwufazowe), temperatura podstawowa ciała znacznie mi się obniżyła. Czy któraś z Was miała podobną sytuację podczas picia ziół, czy faktycznie kobieta to chodzący kalejdoskop ;) ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2014, 10:57

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 5 maja 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się nic nie zmieniło przy ziołach I II faza.

    Może zbadaj tsh?

  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 5 maja 2014, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi od kiedy biore witaminki itp zdaje mi sie ze od pewnego czasu mam ciut wyzsza.kiedys w pierwszej fazie zawsze mialam max 36,6 najnizsza 36,3 a teraz najnizsza 36,6 i dochodzi do 36,7 nizej nie schodzi wiec nie wiem jak to jest ale mam nadzieje,ze mimo to wszystko jest ok :)

    <3
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 6 maja 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, że prawdopodobnie uregulował mi się organizm po długim czasie brania tabletek antykoncepcyjnych. Taka reakcja też jest możliwa, bo każda z nas jest inna. Co do badań na pewno zrobię w kolejnym cyklu ;)Pozdrowionka ;)

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ