X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów kobietki proszę o interpretację..
Odpowiedz

kobietki proszę o interpretację..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • euforia1988 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie rozumiem mojego obecnego cyklu..temperaturę mierzę już 3 cykl..pierwsze dwa były ładne, dwufazowe, z odpowiednią długością fazy lutealnej.. ostatni cykl był monitorowany pęcherzyk ponad 20 mm nie wiem niestety czy pękł ..a co się dzieje teraz??

    e2de48ae1e6cb7dd11a9794af842b9b6.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2014, 20:33

    "Sukces ma wielu ojców, porażka jest sierotą.."
  • zai2014 Autorytet
    Postów: 591 510

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana widzę, że Twój cykl jest tak zwariowany jak mój. Z tym, że u mnie OF wyznaczył owulkę na 25 dzień a u Ciebie jeszcze póżniej.

    A jak Twoje badania? Łykasz jakieś tabletki?

    Bliźniaki są z nami :*
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakiej długości zazwyczaj masz cykle?
    Mogło się zdarzyć, że cykl był bezowulacyjny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2014, 18:04

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • euforia1988 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie łykam nic.. ale zrobiłam sobie wczoraj badania i niestety wygląda mi to na niedoczynność tarczycy tsh 3,36 ft4 1,04 a prolaktyna 27,011 ... cykle 32-33 dni więc ten jakiś dziwny.. wczoraj i przedwczoraj dwie mocne krechy na teście owu skok niewielki ale jednak jest może owu jednak była ? ;[

    "Sukces ma wielu ojców, porażka jest sierotą.."
  • euforia1988 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dodam jeszcze, że to 3 cykl z pomiarem temperatury, pozostałe dwa były piękne, wręcz książkowe tylko bez zielonej kropy ;)

    "Sukces ma wielu ojców, porażka jest sierotą.."
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ