X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Krótka miesiaczka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 23 lipca 2019, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dotychczas moja miesiączka do najkrótszych nie należała. Często były to 7 dni, rzadko 5. Tym razem dwa dni krwawienia i teraz drugi plamienie. Co o tym powinnam myśleć? Szczerze mówiąc mnie @ zaskoczyła bo tak się gównianie czułam że myślałam że w ciąży jestem... Hormony badane w czerwcu- wg pani gin idealne...

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • martynek1990 Koleżanka
    Postów: 60 0

    Wysłany: 27 lipca 2019, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam to samo. Zawsze miałam długie miesiączki po 6dni a teraz przed 30tka skrócily się do 3 dni. To samo zaobserwowały moje koleżanki

  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 27 lipca 2019, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już jestem sporo po 30;)

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 28 lipca 2019, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem w 10 DC drugi dzień plamie. To nie owulacja. Mam długie cykle. Co się może z mną dziać
    W kontekście dziwnej miesiączki o której pisałam to tym bardziej niepokojące

    hchy3e3kiyb8yirx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ