X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Krótsza II faza cyklu
Odpowiedz

Krótsza II faza cyklu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Trottin Autorytet
    Postów: 309 112

    Wysłany: 17 czerwca 2022, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, szukam podobnego przypadku do mnie- miesiaczki mam regularne, ale owulacja zawsze opóźniona. Pęcherzyki rosną i wspomagane Ovitrelle pękają, progesteron wskazuje, że do owulacji dochodzi, ale ciąży jak nie było, tak nie ma.
    Cały czas szukam przyczyn - po mojej stronie sprawdzone morfologia, TSH, FSH, LH, estradiol i prolaktyna w normie, a u męża wykonane było badanie nasienia i wynik w normie.
    Czy któraś z Was ma pomysł jakie jeszcze badania mogłabym wykonać?
    W przyszłym tygodniu idę na HSG.

  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1003 488

    Wysłany: 18 czerwca 2022, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam tak samo, tylko pęcherzyki pękają same. Na razie przyczyn medycznych nie znam. Hsg miałam, te wszystkie badania co Ty też, jeszcze ANA1, pakiet na trombofilię i chyba tyle. Ciąży brak :/

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
  • Trottin Autorytet
    Postów: 309 112

    Wysłany: 18 czerwca 2022, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak89 wrote:
    Mam tak samo, tylko pęcherzyki pękają same. Na razie przyczyn medycznych nie znam. Hsg miałam, te wszystkie badania co Ty też, jeszcze ANA1, pakiet na trombofilię i chyba tyle. Ciąży brak :/

    Kasia, a jak długo się staracie? Czy Twój lekarz coś proponuje w tej sytuacji?

  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1003 488

    Wysłany: 18 czerwca 2022, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2i pół roku. Na razie jakieś suple biorę jeszcze, ale już mi powiedziała że przyczyn medycznych nie widzi. Pójdę do niej jeszcze raz i spróbuję do kogoś innego, może coś wymyśli

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
  • Trottin Autorytet
    Postów: 309 112

    Wysłany: 18 czerwca 2022, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A miałaś robione badanie drożności jajowodów czy na razie nie proponowała?

  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1003 488

    Wysłany: 19 czerwca 2022, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam i wszystko ok.

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
  • Trottin Autorytet
    Postów: 309 112

    Wysłany: 19 czerwca 2022, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaki masz stosunek LH do FSH? U mnie równo 0.6 i zastanawiam się czy to nie za nisko?

  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1003 488

    Wysłany: 19 czerwca 2022, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0.7. W zasadzie nie wiem jak powinno być, ale podobno mam wszystkie wyniki dobrze i w zakresach referencyjnych się mieszczą. No tylko 2 faza krótka

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ