X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów która temperatura??
Odpowiedz

która temperatura??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • szyszynka Debiutantka
    Postów: 10 5

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mój pierwszy cykl z ovu.Mam wątpliwości odnośnie mierzenia temperatury.Dzis pierwsza mierzona temperatura o 7 rano bez wstawania to 36,77 po chwili zmierzyłam jeszcze raz i było już 36,80(mierzyłam microlife)...Zdziwiła mnie ta rozbieżnośc i zmierzyłam rtęciowym i było 36,7. Pomysłałam sobie no nie która jest właściwa...postanowiłam zmierzyc jeszcze raz elektronicznym i wyszło 36,64....eh wpisałam tą pierwsza mierzona ale sama już nie wiem... Jak myślicie która jest właściwa...?? Zaznaczę że codziennie o 7 rano mierze bez wstawania i wykonywania jakichkolwiek czynności:P

  • my.heart. Koleżanka
    Postów: 168 61

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym wpisała pierwszą. To ma byc pierwsza czynność jaką wykonujesz, bez żadnego wstawania, bez gwałtownyh ruchow itd

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ