X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Ktoś wyjaśni mi czemu na moim wykresie ostatnie wyższe temp są taka biała kropka zaznaczone?
Odpowiedz

Ktoś wyjaśni mi czemu na moim wykresie ostatnie wyższe temp są taka biała kropka zaznaczone?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kasia25760 Przyjaciółka
    Postów: 120 46

    Wysłany: 2 stycznia 2020, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomoc do wykresu

    Cud lipcowy 2021
    w4sqs65gni1mm362.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2020, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia25760 wrote:
    Pomoc do wykresu
    Jeśli jutro nie dostaniesz okresu, to idź zrobić betę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2020, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia25760 wrote:
    Pomoc do wykresu
    To oznacza, że temperatura była mierzona o innej godzinie niż zwykle.

  • kasia25760 Przyjaciółka
    Postów: 120 46

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyciak wrote:
    Jeśli jutro nie dostaniesz okresu, to idź zrobić betę.
    Test z moczu negatyw wczoraj była 2kreska juz 2 raz mam taka sytuacje !

    Cud lipcowy 2021
    w4sqs65gni1mm362.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ