X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Linia podstawowa -jak zmieniec??
Odpowiedz

Linia podstawowa -jak zmieniec??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MomToBe Przyjaciółka
    Postów: 73 36

    Wysłany: 25 stycznia 2013, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane,czy ktoras z was wie jak zmienie clinie podstawowa temperatury? Mianowicie w dniu owulacji moja temperatura wynosila 36.23,wiec wzdluz tej temperatiry powinna isc granica a nie idzie,jak to zmienic??

    atdci09k96uspmjm.png
    e790355cf3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2013, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam ten sam problem, nie wiem ja jakiej podstawie są ustawiane te linie PTC

  • MomToBe Przyjaciółka
    Postów: 73 36

    Wysłany: 25 stycznia 2013, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie ja nigdzie tu na forum nie znalazlam jak to zmienic,nie wiem czy w ogole mozna..OVu samo wyznacza owulacje ale tej lini temperatur juz nie zmienia :(

    atdci09k96uspmjm.png
    e790355cf3.png
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opcji zmiany nie znalazłam. ale wydaje mi się, że poziom podstawowej wyznacza jako średnią z niższych.

  • Nulka Autorytet
    Postów: 1046 1122

    Wysłany: 2 lutego 2013, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malvinka wrote:
    Opcji zmiany nie znalazłam. ale wydaje mi się, że poziom podstawowej wyznacza jako średnią z niższych.

    mi też się tak wydaje. A zmienić napewno nie idzie to się generuje automatycznie

    k0kd2n0ahvnns25k.png
    zpbn2n0ac5l0ttai.png
    7u22flw18pgbzvrz.png
  • MomToBe Przyjaciółka
    Postów: 73 36

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otrzymalam wiadomosc od OVU team, napisali mi ze OVU nie wyznacza lini podstaowej,ze to tylko linia odzielajaca :) Czyli prosze sie tym nie sugerowac :)

    m_d_f lubi tę wiadomość

    atdci09k96uspmjm.png
    e790355cf3.png
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie zauważyłam, że ta linia jest jakaś dziwna, bo na pewno nie wyznacza linii podstawowej. Nie wiem po co w takim razie ona jest, bo szczerze mówiąc, wcale nie ułatwia interpretacji.

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam pytanie, dlaczego niektóre wykresy mają linie i podstawową i wyznaczającą owulację ciągłą, a niektóre przerywaną? O co w tym chodzi?

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/baza-wiedzy/pytania-i-odpowiedzi/wyznaczanie-dni-plodnych-i-owulacji/czy-ovufriend-wyznaczy-owulacje-na-moim-wykresie-jesli-nie-mierze-temperatury,134.html

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ