X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Miałąm wysoką temperature 1 dzień-interpretacja wykresu
Odpowiedz

Miałąm wysoką temperature 1 dzień-interpretacja wykresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nataliyaa Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 29 października 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/f3170ddec77525d2f3e37ec1fe6a876d Prosze o interpretację wykresu.

  • zazu23l Ekspertka
    Postów: 175 64

    Wysłany: 29 października 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nataliyaa ,a jak ze sluzem,bo jednorazowy taki skok jeszcze o niczym nie swiadczy,dopiero 3 dni wyzszych temp mowia o przebytej owu.Moze jakis stres,albo przeziebienie?Pociesze,ze u mnie w tym cyklu jeszcze "lepiej" ;)

    zazu23l
    ISKIERKA 05.12.2013 [*] 8tc
  • nataliyaa Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 30 października 2014, 05:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od sierpnia nie widzę t siebie śluzu.a owulacja rzekomo jest. Mam biały,rozciągliwy

  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 30 października 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak przedmówczyni - skok można stwierdzić wtedy, gdy 3 temperatury są co najmniej 0,05 stopnia wyższe od sześciu poprzedzających niższych. U Ciebie jeszcze skoku nie było.

    Śluz, nawet jeśli nie jest idealny czyli nie ma konsystencji białka jajka, powinno się obserwować i zaznaczać. Możesz mieć taką urodę i u Ciebie śluz biały z cechami rozciągliwymi jest najbardziej płodny.

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 30 października 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam w tym cyklu, że dostalam bardzo duzo śluzu przezroczystego, normalnie lało sie ze mnie, zmierzyłam tempke i było 36,9. Następnego dnia ten sam śluz, tylko mniej trochę, a temperatura 36,5. Kolejne 3 dni śluz biały ale nadal wodnisty i juz duzo mniej. A temperatura rózna od 36,4 do 36,7. (pod pacha,w pochwie 37) Czy mogę uznać że tego dnia kiedy tempka podskoczyła najwyżej była ta owulacja? Tylko dlaczego przez te pare dni 'po' jeszcze mialam śluz płodny :-D

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zaznaczasz sluzu wiec nie to jest zbytnio pomocne, natomiast wyglada ze owulacja moglaby byc w 18 dniu cyklu ale nastapil wzrost tempki, wiec z wykresu wynika ze raczej nie bylo poki co. Czy bylas przeziebiona jakies leki itd bralas w tym czasie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poz!omka. wrote:
    Ja tak miałam w tym cyklu, że dostalam bardzo duzo śluzu przezroczystego, normalnie lało sie ze mnie, zmierzyłam tempke i było 36,9. Następnego dnia ten sam śluz, tylko mniej trochę, a temperatura 36,5. Kolejne 3 dni śluz biały ale nadal wodnisty i juz duzo mniej. A temperatura rózna od 36,4 do 36,7. (pod pacha,w pochwie 37) Czy mogę uznać że tego dnia kiedy tempka podskoczyła najwyżej była ta owulacja? Tylko dlaczego przez te pare dni 'po' jeszcze mialam śluz płodny :-D
    zacznij prowadzic wykres.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ