X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów miesiaczka a temperatura
Odpowiedz

miesiaczka a temperatura

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • magda8869 Koleżanka
    Postów: 319 17

    Wysłany: 4 marca 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczyny mam pytanie to moj 2 cykl obserwacji mam pytanie mam miesiaczke ale skapsza niz zwykle i temperatura 36,6 dzis 36,7 w poprzednim cyklu te temperatury w pierwszej fazie to 36,3 do 36,5 dzis do tego biegunka co to moze oznaczac???to normalne w czasie miesiaczki ze temperatura utrzymuje sie na wyzszym poziomie????

    dloh6igc2uxqckov.png

    iv093e5e5trsnkol.png
  • magda8869 Koleżanka
    Postów: 319 17

    Wysłany: 4 marca 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    87b34b10b1d405929cba4ab171654b50.png



    ad865464e1871751c064174ca951aa30.png

    dloh6igc2uxqckov.png

    iv093e5e5trsnkol.png
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 4 marca 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie tempertura podczas miesiaczki jest podwyzszona i spada dopiero po @, ale mierze dopiero dwa cykle więc nie wiem czy to normalne

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ