X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Miositogyn lek - znacie?
Odpowiedz

Miositogyn lek - znacie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 18 lipca 2017, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy znacie taki lek jak Miositogyn?

    Byłam dziś u ginekologa, standardowa wizyta, powiedziałam, że się staramy - zrobił ze mną wywiad co jak, kiedy i gdzie. Zapytałam czy z racji wieku nie powinnam porobić innych badań, choćby podstawowych hormonalnych. Powiedział, że nie trzeba, że martwić to się trzeba po roku bezowocnych starań :/ i jak już to może mi przepisać Miositogyn. Wróciłam do domu, czytam w internecie że jest to lek na pcos, zaburzenia miesiączkowania itp. Nic takiego nie mam. Okresy mam regularne (+-kilka dni), usg trans nie pokazało nic czym możnaby było się niepokoić, paski owulacyjne owulacje pokazują... Zastanawiam się po co mi to zapisał... Macie jakieś doświadczenia z tym lekiem?

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że masz niedoczynność tarczycy, może dlatego zapisał Miosytogyn. Ten lek ma podobno zharmonizować pracę jajników, zaszkodzić nie powinien.

    Ja osobiście piłam przez 1 cykl, z tym że mam zaburzenia cyklu, nie zauważyłam zmian, być może za krótko stosowałam.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ