X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów moge prosic o pomoc?
Odpowiedz

moge prosic o pomoc?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • kasica_89 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 24 marca 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałyście rację źle zastał zaznaczony cykl teraz poprawiłam jak powinno być i nie ma juz zaznaczonej owulacji nic nie rozumiem:(

    kwiecień 2013 r. stwierdzone PCO
    sierpień 2014 r. II kreseczki po 4 cyklach z Clo i Bromergonem
    maj 2015 Oliweczka <3
    grudzień 2017 r. zaawansowane PCOS :( kolejne starania rozpoczęte...
    30.01.2019 r. .... II kreseczki <3
  • Kasiczorek Koleżanka
    Postów: 36 6

    Wysłany: 24 marca 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za wyjaśnienia, przejrzę podane przez Ciebie linki jak synek uśnie bo dopiero go z przedszkola odebrałam.
    Asta, Brunchilda, rtęciowego, klasycznego. Temp. mierze pod pacha:/ Ale od nowego cyklu zacznę w piśce i zaopatrze sie w lepszy termometr.

    Dziękuję Wam gorąco:***

    Kasiczorek
  • Brunhilda Przyjaciółka
    Postów: 117 51

    Wysłany: 24 marca 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasica - udostępnij jeszcze raz wykres, bo się schował ;)
    Nie przejmuj sie że OF nie pokazuje Ci owulacji, grunt żeby organizm pokazywał ;)

    Kasiczorek - dobry pomysł, poszukaj w necie termometrów zalecanych do npr - są rtęciowe owulacyjne i jakieś przetestowane elektroniczne.
    Pomiary pod pachą są niedokładne. Od razu po przebudzeniu, w pochwie lub ustach
    miłego dnia!

  • Kasiczorek Koleżanka
    Postów: 36 6

    Wysłany: 24 marca 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszukam na pewno! A mierze zawsze z rana przed wstaniem z łóżka:)

    Kasica, ja mam 23 dc i owulacja do tej pory nie została wykryta, ale na to już nie patrzę. Tak jak radzi Brunhilda, słuchaj mowy ciała a jak masz niejasności to pytaj, jak widzisz Laseczki bardzo pomocne i życzliwe!

    Kłaniam sie nisko:)

    Kasiczorek
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ