Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Poznaj kluczowe składniki dla mamy i dziecka 👇
SPRAWDŹ
Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam.
SPRAWDŹ
Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Przytłoczona zbyt wieloma zaleceniami?
Poznaj 7 składników rekomendowanych przez ginekologów w jednej formule👌
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Moj pierwszy wykres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem tu zupelnie nowa i dopiero zaczynam. oto moj pierwszy wykres, chcialam go sama zinterpretowac ale nie jestem pewna, widze ze dziewczyny maja taka duza wiedze ze postanowilam sie zapytac, co sadzicie? Wiem ze zaznaczam same temperatury, ale po zbliajacym okresie zaczne obserwowac wszystko i dodawac, na poczatku robilam tylko testy na ovu, teraz zaczelam mierzyc temperature. dodam ze mam 40 lat i 2 dzieci a chcialabym jeszcze jedno chociaz dla mnie to ostatni dzwonek a moze i tak troche po dzwonku.... jesli ktoras bylaby na tyle mila i napisala skad ten skok w fazie lutealnej? Bede zobowiazana.... pozdrawiam

    4ad157980361563fc97bd5f8550b9d81.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2015, 14:25

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Kaśka13 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skok jest bardzo dobry świadczy o tym, że owulacja odbyła się prawidłowo :) powodzenia :)

    Bree lubi tę wiadomość

    02.2010 - synuś <3
    09.2013 - Aniołek 8 tc
    06.2014 - Aniołek 14 tc
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo dziekuje :* nie ukrywam ze troche mi sie spieszy z racji na wiek, i teraz w fazie poowulacyjnej zastanawiaja mnie te gory i doliny, byc moze to zupelnie normalne ale ja nie obserwowalam swoich wczesniejszych temperatur wiec nie mam punktu odniesienia.

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Gianna Autorytet
    Postów: 253 264

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie mierzysz tempkę? Jeśli pod językiem, to te "góry i doliny" mogą stąd wynikać. Może spróbuj mierzyć od następnego cyklu w pochwie?

    "Zamienię pustynię na pojezierze,
    a wyschniętą ziemię na wodotryski." Iz 41,18
    dqpr3e5ecs7r4rjb.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 114

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy mi się zdaje czy mierzysz temperaturę termometrem rtęciowym? masz bardzo zaokrąglone pomiary :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ