X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Mój wykres-prosze o pomoc
Odpowiedz

Mój wykres-prosze o pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Francuska25 Autorytet
    Postów: 305 407

    Wysłany: 15 maja 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, to moj 3-4 cykl staran z ovu. Staramy sie o malucha juz od wrzesnia. Mam juz jednego synka -ma prawie 3 latka.

    Prosze powiedzcie co sadzicie o moim wykresie?

    Jest dla mnie dziwnie wyznaczona data ovu...

    Milego dnia dla wszystkich;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2014, 18:39

    gyxw8iikqfy0nssi.png
    82doj44j4gwjobwn.png
  • Francuska25 Autorytet
    Postów: 305 407

    Wysłany: 15 maja 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    d77a9a5390f64fd0b7cb8e7ad03b64b2.png

    gyxw8iikqfy0nssi.png
    82doj44j4gwjobwn.png
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 15 maja 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W jaki sposób wyznaczasz dzień szczytu śluzu?

    Jeżeli chodzi o wykres to za dużo na jego podstawie powiedzieć się nie da. Brakuje zbyt dużej liczby pomiarów w kluczowym dla oceny okresu płodności momencie.

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • Francuska25 Autorytet
    Postów: 305 407

    Wysłany: 15 maja 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, nie wiem co mi przyszlo na mysl ze napisalam o tym sluzie;pp
    Zle napisalam.

    gyxw8iikqfy0nssi.png
    82doj44j4gwjobwn.png
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 15 maja 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz, to nie jest tak, że coś źle napisałaś, wręcz przeciwnie - dobrze, że sama próbujesz określić dzień szczytu. Jest to bardzo ważny objaw, tylko na początku sprawia problemy i często mylnie przyjmuje się, że dzień szczytu przypada na dzień gdy śluzu płodnego zaobserwowano najwięcej.

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 16 maja 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asta wrote:
    Wiesz, to nie jest tak, że coś źle napisałaś, wręcz przeciwnie - dobrze, że sama próbujesz określić dzień szczytu. Jest to bardzo ważny objaw, tylko na początku sprawia problemy i często mylnie przyjmuje się, że dzień szczytu przypada na dzień gdy śluzu płodnego zaobserwowano najwięcej.

    no dokładnie.. sama tak myślałam hehe. No bo jak sama nazwa wskazuje "szczyt śluzu" to wszyscy mysla ze skoro szczyt to kiedy jest go najwiecej ;)

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Francuska25 Autorytet
    Postów: 305 407

    Wysłany: 16 maja 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No po przeczytaniu wielu,wielu stron... poprawiam sie;) Wydaje mi sie ze moim dniem szczytu sluzu byl tak 15/16 dzien cyklu. Nie potrafie dokladnie tego okreslic... poniewaz w kolejnych dniach 16 i 17 sluz byl-ale mniej i troszke inny.

    I widze ze wykres mi sie zmienil i przesunal dzien owulacji. To juz dla mnie wiarygodniejszy dzien niz ten 8dc poprzednio;p

    Sprawdzalam tez szyjke i dzis jest zamknieta. W 17 dzien cyklu napewno byla otwarta... robilam to pierwszy raz(sprawdzalam szyjke) ale rozpoznalam to bez problemu. Od kiedy byla otwarta nie wiem bo niestety wczesniej nie sprawdzalam i teraz zaluje;//

    Dziekuje Wam dziewczyny;)

    gyxw8iikqfy0nssi.png
    82doj44j4gwjobwn.png
  • Francuska25 Autorytet
    Postów: 305 407

    Wysłany: 16 maja 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wejdziecie w moj wykres to pokaze sie aktualizacja wykresu;) co sadzicie teraz?;)

    gyxw8iikqfy0nssi.png
    82doj44j4gwjobwn.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ