Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Może mi ktoś pomóc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Może mi ktoś pomóc w interpretacji wykresu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • CottonCandy Debiutantka

Wysłany: 22 sierpnia 2018, 11:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/2979edff2f73aba749fa74cde784a5f8

• Karolcia89 Autorytet

Wysłany: 22 sierpnia 2018, 11:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobny temat już jest... po co zakładać drugi, prawie taki sam?
    Tutaj nie ma czego interpretować. Żeby na temat wykresu można było coś powiedzieć, trzeba temperaturę mierzyć codziennie rano o tej samej porze, przed wstaniem z łóżka, po minimum 3 godz śnie. U Ciebie zaś jest kilka temperatur w różnych odstępach czasu

Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2018, 11:29

05.01.2018 Aniołek 7t5d [*]
    21.01.2019 Aniołek 9t6d [*] PJP
    14.06.2019 Aniołek 8t [*] PJP

Obniżone białko Z
  • CottonCandy Debiutantka

Wysłany: 22 sierpnia 2018, 11:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeżeli nie jestem w stanie przespać min 3h w ciągu nocy? Podaje te temperatury których jestem pewna. Szkoda że nie da się nic powiedzieć na ten temat :(

• Karolcia89 Autorytet

Wysłany: 23 sierpnia 2018, 07:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro nie przesypiasz 3 godzin, to spróbuj przynajmniej codziennie rano o tej samej porze mierzyć (najlepiej jeszcze zanim wstaniesz z łóżka). Wykres może nie będzie idealny, ale już bardziej będzie można go zinterpretować. Trzymam kciuki i powodzenia;)

05.01.2018 Aniołek 7t5d [*]
    21.01.2019 Aniołek 9t6d [*] PJP
    14.06.2019 Aniołek 8t [*] PJP

Obniżone białko Z
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego