X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Mycoplasma i ureaplasma a zajście w ciąże
Odpowiedz

Mycoplasma i ureaplasma a zajście w ciąże

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Misia2158 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 19 kwietnia, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, zastanawia mnie czy ktoś tutaj miał zdiagnozowaną mycoplasme bądź uroplasmę i udało się wam zajść w ciążę naturalnie?

  • AEGO Autorytet
    Postów: 973 769

    Wysłany: 25 kwietnia, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie już w ciąży wyszła ureaplasma, więc tak, raczej z nią - nieświadomie udało mi się zajść w ciążę. Jednakże, da się to leczyć i wiedząc o niej nie zachodziłabym w ciążę, tylko robiła wszystko, aby wyleczyć, bo jest to zagrożeniem dla dziecka. 😕

    preg.png
  • Natalia, mama Franciszka Koleżanka
    Postów: 50 4

    Wysłany: 27 kwietnia, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aego a przeleczyłaś to w ciąży ? Bo ja słyszałam od różnych ginekologów że tego w ciąży się nie leczy, ale w internecie wyczytałam, że można to leczyc …

    29.02.2024r. Franciszek 34 tc 👼
  • AEGO Autorytet
    Postów: 973 769

    Wysłany: 28 kwietnia, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia, mama Franciszka wrote:
    Aego a przeleczyłaś to w ciąży ? Bo ja słyszałam od różnych ginekologów że tego w ciąży się nie leczy, ale w internecie wyczytałam, że można to leczyc …
    No ja dostałam antybiotyk, bo lekarka powiedziała, że to trzeba wyleczyć, bo niestety może dojść do przedwczesnego porodu, albo co w sumie gorsza do zakażenia malucha, a wiadomo jakie to może mieć konsekwencje. :/

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ