X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Nadciśnienie w ciąży -LABETALOL
Odpowiedz

Nadciśnienie w ciąży -LABETALOL

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Renirudolf Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 19 lutego 2022, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Od lat leczę się na nadciśnienie. Jestem teraz w III trymestrze. W związku z tym że mam wysokie pomiary ciśnienia i żadne dostępne w aptekach leki nie działają skutecznie wylądowałam w 30 tyg. na patologii w ciąży. Leczą mnie tu Labetalolem, który jest dostępny tylko w ramach leczenia szpitalnego, dlatego chcą mnie tu zostawić do końca ciąży, co mnie przeraża. Wiem że LABETALOL (pod lekiem o nazwie Trandate) jest dostępny poza granicami Polski. Czy któraś z wam może próbowała sprowadzić samemu z zagranicy. Narazie udało mi się ustalić że nie można go już zdobyć w Czechach. Pomóżcie proszę

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ