X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Naturalne sposoby na wyregulowanie cyklu @
Odpowiedz

Naturalne sposoby na wyregulowanie cyklu @

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • okruszek Przyjaciółka
    Postów: 63 26

    Wysłany: 24 czerwca 2022, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jakie są naturalne sposoby na wyregulowanie cyklu miesiączkowego?

    1 𝑐𝑦𝑘𝑙 𝑠𝑡𝑎𝑟𝑎𝑛 - styczeń 2022 ⚪

    ❌ przerwane starania od lutego do maja 2022 ❌

    2 𝑐𝑦𝑘𝑙 𝑠𝑡𝑎𝑟𝑎𝑛 - czerwiec 2022
  • Misiurka Debiutantka
    Postów: 11 16

    Wysłany: 26 czerwca 2022, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co ja zaczęłam brać ovarin i pije proxed women od 3 miesięcy mam spokój cykle w końcu wróciły do średnio 29-30 dni wcześniej co chwile coś a to pęcherzyk nie pękł i zrobiła się torbiel a to owulacja w 27 dniu cyklu i wszystko znowu się kręciło… narazie jest spokój ale robiłam wszystkie badania krwi jestem pod stała opieka endokrynologa i ginekologa :)

  • Patka93 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 2 sierpnia 2022, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Ja rownież odkąd zażywam Ovarin mam regularne cykle. Dodatkowo zażywam Duphaston przez 10 dni. Myślałam ze te regularne cykle są przez Duphaston a nie Ovarin.. czy może ktoś potwierdzić ?

  • Kłapciuch Koleżanka
    Postów: 41 86

    Wysłany: 2 sierpnia 2022, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka93 wrote:
    Cześć,
    Ja rownież odkąd zażywam Ovarin mam regularne cykle. Dodatkowo zażywam Duphaston przez 10 dni. Myślałam ze te regularne cykle są przez Duphaston a nie Ovarin.. czy może ktoś potwierdzić ?

    Ja nie brałam nigdy duphastonu a ovarin tak i z 35-40 dni wyregulowało się na 30. Więc myślę, że to zasługa ovarinu bo to on reguluje gospodarkę hormonalną ☺️

    🙋‍♀️26
    🙋🏽‍♂️34

    PCOS- podwyższone androgeny
    Starania od 12.2021
    Sierpień 22 -⏸️😍
    Wrzesień 22- 💔7+5 😭
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2022, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka93 wrote:
    Cześć,
    Ja rownież odkąd zażywam Ovarin mam regularne cykle. Dodatkowo zażywam Duphaston przez 10 dni. Myślałam ze te regularne cykle są przez Duphaston a nie Ovarin.. czy może ktoś potwierdzić ?
    Stawiam ze to zasługa duphastonu...
    Rozumiem ze bierzesz go po owulacji?

  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 5 października 2022, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy są jakie sodpowiedniki ovarin w Niemczech?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ